Życzenia

Życzenia post thumbnail image

Święta Bożego Narodzenia to też czas podziękowań dla Wszystkich, którzy wspierali NAS w osiąganiu sukcesów przez NASZE zawodniczki, NASZYCH zawodników oraz TRENERÓW na arenach sportowych.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zawodniczkom, zawodnikom, trenerom oraz Przyjaciołom i Organizacjom wspierającym NASZ KLUB zdrowia, radości, wzajemnej życzliwości oraz pomyślności i sukcesów w NOWYM 2022 ROKU życzy

Zarząd klubu oraz Zawodnicy Mistrza Polski MKS Stal BiS Kutno 🎄

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Wielki powrótWielki powrót

Phil Richmond to 31 letni Amerykanin, który urodził się w Cedar Rapids gdzie także mieszka na co dzień. Phil reprezentował barwy Kutnowskiego klubu w 2019 roku kiedy to zdobyliśmy Puchar Polski, a także Mistrzostwo Polski. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku

Zwycięska passa trwa !!!Zwycięska passa trwa !!!

Zwycięska passa trwa !!! Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa. Nasza  drużyna 09.05 pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.  Trener Artur Wojtczak doskonale zaplanował  grę a zwodnicy wykonali