Phil Richmond to 31 letni Amerykanin, który urodził się w Cedar Rapids gdzie także mieszka na co dzień. Phil reprezentował barwy Kutnowskiego klubu w 2019 roku kiedy to zdobyliśmy Puchar Polski, a także Mistrzostwo Polski. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku w drużynie Santa Fe Fuego i kontynuował ją kolejno w: 2013 Santa Fe Fuego (Pecos League) 2013 Raton Osos (Pecos League) 2014 Raton Osos (Pecos League) 2015 Ellensburg Bulls (Mount Rainier League) 2016-2017 Cheltenham Rustlers (Australia) 2017 Sullivan Explorers (Empire League)(All star selection and Reliever of the year award) 2018 Martinez Clippers (Pacific Association) 2019 MKS Stal BiS Kutno (Poland) W 2020 roku Phil Richmond miał pełnić funkcję trenera oraz zawodnika pierwszej drużyny seniorów Stali Kutno, lecz te plany pokrzyżowała Pandemia Koronawirusa. Co on sam mówi o swoim powrocie?… „Jestem podekscytowany powrotem do gry i do pracy jako trener ze Stalą Kutno do końca sezonu 2021. Niestety mój udział w klubie został przerwany w zeszłym roku z powodu pandemii. Mimo to spodziewam się kontynuacji sukcesu, który widzieliśmy w 2019 roku. Klub ma już świetny start w tym sezonie i cieszę się, że mogę być jego częścią. Mam pozostało powiedzieć tylko powodzenia i witamy ponownie!

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU