Wielki powrót

Wielki powrót post thumbnail image

Phil Richmond to 31 letni Amerykanin, który urodził się w Cedar Rapids gdzie także mieszka na co dzień. Phil reprezentował barwy Kutnowskiego klubu w 2019 roku kiedy to zdobyliśmy Puchar Polski, a także Mistrzostwo Polski. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku w drużynie Santa Fe Fuego i kontynuował ją kolejno w: 2013 Santa Fe Fuego (Pecos League) 2013 Raton Osos (Pecos League) 2014 Raton Osos (Pecos League) 2015 Ellensburg Bulls (Mount Rainier League) 2016-2017 Cheltenham Rustlers (Australia) 2017 Sullivan Explorers (Empire League)(All star selection and Reliever of the year award) 2018 Martinez Clippers (Pacific Association) 2019 MKS Stal BiS Kutno (Poland) W 2020 roku Phil Richmond miał pełnić funkcję trenera oraz zawodnika pierwszej drużyny seniorów Stali Kutno, lecz te plany pokrzyżowała Pandemia Koronawirusa. Co on sam mówi o swoim powrocie?… „Jestem podekscytowany powrotem do gry i do pracy jako trener ze Stalą Kutno do końca sezonu 2021. Niestety mój udział w klubie został przerwany w zeszłym roku z powodu pandemii. Mimo to spodziewam się kontynuacji sukcesu, który widzieliśmy w 2019 roku. Klub ma już świetny start w tym sezonie i cieszę się, że mogę być jego częścią. Mam pozostało powiedzieć tylko powodzenia i witamy ponownie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

OPENING WEEKENDOPENING WEEKEND

OPENING WEEKEND    W sobotę oraz niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze baseballowe i softballowe w sezonie ligowym 2021. W tegorocznych rozgrywkach Ekstraligi wystąpi sześć zespołów: zeszłoroczni mistrzowie   Barons Wrocław Stal Kutno Baseball KS Silesia

Zwycięska passa trwa !!!Zwycięska passa trwa !!!

Zwycięska passa trwa !!! Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa. Nasza  drużyna 09.05 pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.  Trener Artur Wojtczak doskonale zaplanował  grę a zwodnicy wykonali