Zwycięska passa trwa !!!

Zwycięska passa trwa !!! post thumbnail image

Zwycięska passa trwa !!!

Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa. Nasza  drużyna 09.05 pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.  Trener Artur Wojtczak doskonale zaplanował  grę a zwodnicy wykonali plan w 100%. Na słowa uznania zasługuje cała drużyna a szczególne uznanie za wspaniałe mecze dla Bartłomieja Kopańskiego 4H / AVG 0.625 / 3 PKT / 4 RBI oraz Jakuba Nadolskiego 5IP / 1R / 4H / 4K / 1BB / ERA 1.80. Dzięki kolejnym wygranym nasza drużyna z bilansem 4 zwycięstw w czterech meczach plasuje się na pierwszym miejscu Ekstraligi

PZBall.

Zdjęcia Anna Krawczyk. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post