Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne post thumbnail image
To był niesamowity rok dla naszego klubu.
W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Miasto Kutno za wsparcie finansowe na które zawsze możemy liczyć, naszym kibicom którzy są najlepsi na świecie, zawodnikom oraz działaczom za ich wkład w rozwój klubu.
Zdobycie podwójnej korony w 2021 roku ( 1️⃣9️⃣Mistrzostwo Polski, 1️⃣9️⃣🏆 Puchar Polski) sprawia że przyszły rok może być dla nas historyczny. 🤫
Nasze postanowienie noworoczne jest więc chyba oczywiste #RoadToCHAMP20NSHIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

We Wrocławiu na remis.We Wrocławiu na remis.

We Wrocławiu na remis. Po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach Nasza drużyna ostatecznie przywiozła jedną wygraną. W pierwszym meczu kolejną wygraną na górce miotacza zanotował Jakub Nadolski który pozwolił przeciwnikom na zdobycie tylko dwóch punktów. Zespołowa gra w ataku całej