Stal Kutno niekwestionowanym liderem

Stal Kutno niekwestionowanym liderem post thumbnail image

Stal Kutno niekwestionowanym liderem

Z bilansem 16 zwycięstw i 2 porażek Stal Kutno jest najlepszą drużyną rundy zasadniczej sezonu 2021.

08.08.2021 na stadionie Stana Musiała w Kutne odbył się dwu mecz z drużyną Silesii Rybnik.

Pierwsze spotkania zakończyło się wynikiem 5:0 gdzię 15 !!!! Strike Out-ów było zasługą Phila Richmonda.

Drugie spotkanie było bardziej wyrównane i wynik to 6:3 dla kutnowskich lwów. Pięknym odbiciem – Home runem – popisał się Robert Matecki.

Gratulujemy wygranej i czekamy na kolejne sukcesy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Wielki powrótWielki powrót

Phil Richmond to 31 letni Amerykanin, który urodził się w Cedar Rapids gdzie także mieszka na co dzień. Phil reprezentował barwy Kutnowskiego klubu w 2019 roku kiedy to zdobyliśmy Puchar Polski, a także Mistrzostwo Polski. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku

OPENING WEEKENDOPENING WEEKEND

OPENING WEEKEND    W sobotę oraz niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze baseballowe i softballowe w sezonie ligowym 2021. W tegorocznych rozgrywkach Ekstraligi wystąpi sześć zespołów: zeszłoroczni mistrzowie   Barons Wrocław Stal Kutno Baseball KS Silesia