Doskonałe rozpoczęcie sezonu Ekstraligi

Doskonałe rozpoczęcie sezonu Ekstraligi post thumbnail image

Doskonałe rozpoczęcie sezonu Ekstraligi

Nasza seniorska drużyna baseballu nie mogła sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia sezonu 2021. Dwa mecze – dwie wygrana. Wygrane w pięknym stylu ponieważ Stal zdominowała i bardzo wysoko pokonała Gepardy Żory. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 10:0. Na wyróżnienie zasługuje miotacz Jakub Wojtczak, który zaliczając 12  strikeout-ów nie pozwolił na zdobycie punktów przeciwnikom. Cała drużyna także zasługuje na wielkie pochwały. Panowie zbudowali przewagę 10 punktów i utrzymali ją do końca spotkania.

17:0 to wynik drugiego spotkania. Koncertowa, przemyślana gra doprowadziła do zmiażdżenia drużyny Gepardów. Doskonałą grą popisał się na górce miotacza Jakub Nadolski, homerun-em (czyli odbiciem poza boisko)  Jakub Wojtczak. Mecz przypieczętował Robert Matecki, który odbijając homerun-a przy obstawionych przez naszych graczy wszystkich bazach zdobywając 4 pkt dla drużyny.

Skład: Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Wojciech Zagawa, Mateusz Serafin, Radosław Jóźwiak, Robert Matecki, Krzysztof Piotrowski, Kacper Cichowski, Eryk Kieruńczak, Jakub Nadolski, Jakub Wojtczak, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Dominik Gajdziński oraz grający trener Artur Wojtczak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Kolejne zwycięstwa !!!Kolejne zwycięstwa !!!

Kolejne zwycięstwa !!! 23.05.2021 na stadionie Stana Musiała w Kutnie spotkały się MKS Stal BiS Kutno oraz Dęby Osielsko. Była to trzecia kolejka w ramach rozgrywek PZBall. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla gospodarzy. Doskonałą grą

Wielki powrótWielki powrót

Phil Richmond to 31 letni Amerykanin, który urodził się w Cedar Rapids gdzie także mieszka na co dzień. Phil reprezentował barwy Kutnowskiego klubu w 2019 roku kiedy to zdobyliśmy Puchar Polski, a także Mistrzostwo Polski. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku