Doskonałe rozpoczęcie sezonu Ekstraligi

Doskonałe rozpoczęcie sezonu Ekstraligi post thumbnail image

Doskonałe rozpoczęcie sezonu Ekstraligi

Nasza seniorska drużyna baseballu nie mogła sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia sezonu 2021. Dwa mecze – dwie wygrana. Wygrane w pięknym stylu ponieważ Stal zdominowała i bardzo wysoko pokonała Gepardy Żory. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 10:0. Na wyróżnienie zasługuje miotacz Jakub Wojtczak, który zaliczając 12  strikeout-ów nie pozwolił na zdobycie punktów przeciwnikom. Cała drużyna także zasługuje na wielkie pochwały. Panowie zbudowali przewagę 10 punktów i utrzymali ją do końca spotkania.

17:0 to wynik drugiego spotkania. Koncertowa, przemyślana gra doprowadziła do zmiażdżenia drużyny Gepardów. Doskonałą grą popisał się na górce miotacza Jakub Nadolski, homerun-em (czyli odbiciem poza boisko)  Jakub Wojtczak. Mecz przypieczętował Robert Matecki, który odbijając homerun-a przy obstawionych przez naszych graczy wszystkich bazach zdobywając 4 pkt dla drużyny.

Skład: Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Wojciech Zagawa, Mateusz Serafin, Radosław Jóźwiak, Robert Matecki, Krzysztof Piotrowski, Kacper Cichowski, Eryk Kieruńczak, Jakub Nadolski, Jakub Wojtczak, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Dominik Gajdziński oraz grający trener Artur Wojtczak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

OPENING WEEKENDOPENING WEEKEND

OPENING WEEKEND    W sobotę oraz niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze baseballowe i softballowe w sezonie ligowym 2021. W tegorocznych rozgrywkach Ekstraligi wystąpi sześć zespołów: zeszłoroczni mistrzowie   Barons Wrocław Stal Kutno Baseball KS Silesia

Wielki powrótWielki powrót

Phil Richmond to 31 letni Amerykanin, który urodził się w Cedar Rapids gdzie także mieszka na co dzień. Phil reprezentował barwy Kutnowskiego klubu w 2019 roku kiedy to zdobyliśmy Puchar Polski, a także Mistrzostwo Polski. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku

Zwycięska passa trwa !!!Zwycięska passa trwa !!!

Zwycięska passa trwa !!! Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa. Nasza  drużyna 09.05 pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.  Trener Artur Wojtczak doskonale zaplanował  grę a zwodnicy wykonali

ŻyczeniaŻyczenia

Święta Bożego Narodzenia to też czas podziękowań dla Wszystkich, którzy wspierali NAS w osiąganiu sukcesów przez NASZE zawodniczki, NASZYCH zawodników oraz TRENERÓW na arenach sportowych. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zawodniczkom, zawodnikom, trenerom