Kolejne zwycięstwa !!!

23.05.2021 na stadionie Stana Musiała w Kutnie spotkały się MKS Stal BiS Kutno oraz Dęby Osielsko. Była to trzecia kolejka w ramach rozgrywek PZBall.

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla gospodarzy. Doskonałą grą popisał się Jakub Nadolski, który przez pięć zmian zanotował dziewięć strikeout-ów.

Na pochwałę  zasługuje także doskonałe odbicie 18-letniego Michała Nowickiego. Młodzi zawodnicy odgrywają coraz większą rolę w drużynie i dostają coraz ważniejsze funkcje podczas rozgrywanych spotkań.

Do drugiego spotkania drużyna Stali ruszyła skupiona i zdeterminowana do zwycięstwa. Na górce miotacza pojawił się Jakub Wojtczak, który w czterech zmianach zanotował siedem strikeout-ów. Ten sam zawodnik rozegrał doskonały mecz w obronie oraz w ataku gdzie popisał się czterema doskonałymi odbiciami (hitami). Spotkanie zakończyło się wynikiem 7-2.

 Trener Artur Wojtczak doskonale realizuje plany jakie założył klub w sezonie 2021 co przekłada się na wyniki. Sześć spotkań , sześć zwycięstw.

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej serii rozpoczynającego się sezonu 2021.

Kolejne spotkanie Stal Kutno rozegra z Centaurami Warszawa. Mecze odbędą się w Kutnie lecz gospodarzem będzie drużyna z Warszawy.

Skład z dzisiejszego dwumeczu: Kopański Bartłomiej, Serafin Mateusz, Zagawa Wojciech, Nadolski Jakub, Wojtczak Jakub, Jóźwiak Radosław, Kamiński Kacper, Bielecki Gracjan, Cichowski Kacper, Matecki Robert, Piotrowski Krzysztof, Frątczak Oskar, Nowicki Michał, Kieruńczak Eryk oraz trener Artur Wojtczak. 

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU