Zwycięska seria Stali trwa!!! 8 spotkań 8 wygranych.

32 HITY, 3 HOME RUN-y

Pierwsze spotkanie kutnowskie lwy wygrały 19:2. Cała drużyna popisała się koncertową grą w ataku oraz obronie. 18 hitów w całym spotkaniu. 4 Kacpra Kamińskiego oraz Gracjana Bieleckiego, po 3 hity Artur Wojtczak oraz Jakub Wojtczak, który odbił także swojego 3 Home Run-a w sezonie.  Doskonałą grą na górce wykazał się także Artur Wojtczak, który pozwolił zdobyć drużynie ze stolicy tylko 2 punkty.  Zgodnie z planem rozwoju młodych zawodników trener Artur Wojtczak ustawił na górce miotacza 18 letniego Wojciecha Zagawę, który przez dwie zmiany nie pozwolił zdobyć punktów warszawiakom. 

Drugie spotkanie zakończyło się wynikiem 12:0.  Perfekcyjną grą na górce miotacza wykazał się Jakub Nadolski, który po raz kolejny nie pozwolił przeciwnikom na zdobycie choćby jednego punktu. Odbijanie było także mocną  stroną naszej drużyny. 14 hitów całego zespołu z czego po 3 odbili Wojciech Zagawa, Radosław Jóźwiak oraz Artur Wojtczak. Nie zabrakło także Home Run-ów dzięki perfekcyjnym odbiciom Jakuba Wojtczaka ( 4 w sezonie) oraz Wojciecha Zagawy.

Skład: Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Jakub Wojtczak, Radosław Jóźwiak, Mateusz Serafin, Wojciech Zagawa, Robert Matecki, Krzysztof Piotrowski, Oskar Frątczak, Michał Nowicki, Eryk Kieruńczak, Jakub Wojtczak, Bartłomiej Kopański oraz grający trener Artur Wojtczak.  

Foto:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063564488822 

Ania Krawczyk Photography

Fotografia sportowa jest najpiękniejsza
663 120 946

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU