MKS STAL BIS KUTNO MISTRZEM POLSKI W BASEBALLU!

MKS STAL BIS KUTNO MISTRZEM POLSKI W BASEBALLU! post thumbnail image

MKS STAL BIS KUTNO MISTRZEM POLSKI W BASEBALLU!

 Zawodnicy Kutnowskiej “Stali” pokonali w trzecim meczu KS Silesię Rybnik 12 do 7 i dzięki temu zapewnili sobie tytuł Mistrza Polski po raz 19-sty w historii klubu.

Sam mecz był bardzo wyrównany, a jego losy rozstrzygnęły się w 8 zmianie, w której nasi zawodnicy zdobyli 6 punktów wychodząc na prowadzenie 12:6. Home Runami w tym meczu popisali się Wojciech Zagawa oraz Robert Matecki.

 MKS STAL BiS KUTNO kończy sezon z bilansem 27 zwycięstw i tylko 2 porażek. Tak świetna dyspozycja przez cały sezon pozwoliła na zdobycie Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Polski w Baseballu.

Skład: Bartłomiej Kopański, Radosław Jóźwiak, Oskar Frątczak, Robert Matecki, Krzysztof Piotrowski, Mateusz Serafin, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Jakub Nadolski, Kacper Cichowski, Phil Richmond, Dominik Gajdziński, Michał Nowicki, Eryk Kieruńczak, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Mariusz Grzanowski.

Trener: Phil Richmond

Asystent trenera: Artur Wojtczak

 W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Prezydentowi miasta Kutno Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu za wsparcie finansowe naszego klubu oraz Panu Andrzejowi Cichowskiemu współwłaścicielowi firmy Trans Michor, który od wielu lat jest główny sponsorem.

 Również dziękujemy wszystkim osobą, które swoją pracą, zaangażowaniem i poświęceniem przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu, byli z nami przez cały sezon na dobre i na złe.

                                                                       Dziękujemy – zawodnicy i działacze klubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

OPENING WEEKENDOPENING WEEKEND

OPENING WEEKEND    W sobotę oraz niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze baseballowe i softballowe w sezonie ligowym 2021. W tegorocznych rozgrywkach Ekstraligi wystąpi sześć zespołów: zeszłoroczni mistrzowie   Barons Wrocław Stal Kutno Baseball KS Silesia