Treningi Baseball dla dzieci

Treningi Baseball dla dzieci post thumbnail image

Wieloletnia tradycja, pasmo sukcesów w Polsce i Europie, doświadczony sztab trenerski, a przede wszystkim dobra zabawa, przyjazna atmosfera i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. To wszystko czeka na Twoje dziecko w najbardziej utytułowanym baseballowym klubie w Polsce jakim jest MKS STAL BIS KUTNO. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dołączyło do naszego klubu to skontaktuj się z nami  Zapraszamy wszystkich chętnych od 6 do 15 roku życia.