Remis w dwumeczu z Centaurami Warszawa

18 lipca na stadionie Stana Musiała W Kutnie został rozegrany dwumecz z drużyną Centaurów Warszawa.

Pierwsze spotkanie na korzyść Stali Kutno. Wspaniała, przemyślana i rozsądna gra pozwoliła na zdobycie 14 zwycięstwa w sezonie. Mecz zakończył się wynikiem 7:3. Doskonały odbiciem – Home runem – popisał się nasz niezawodny gracz Jakub Wojtczak.

Drugie spotkanie niestety nie przebiegło po myśli kutnowskich lwów i Stal uległa warszawiakom 3:6.

Aktualny bilans po rozegranych 16 spotkaniach to 14 wygranych i dwie porażki. Czy można by sobie wymarzyć lepiej rozgrywany sezon 2021.

Skład drużyny: Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Jakub Wojtczak, Radosław Jóźwiak, Mateusz Serafin, Wojciech Zagawa, Robert Matecki, Krzysztof Piotrowski, Oskar Frątczak, Michał Nowicki, Eryk Kieruńczak, Jakub Wojtczak, Bartłomiej Kopański, Artur Wojtczak oraz trener Phil Richmond. 

Foto:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063564488822 

Ania Krawczyk Photography

 

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU