„Stal” wygrywa dwumecz z „Dębami” Osielsko

„Stal” wygrywa dwumecz z „Dębami” Osielsko post thumbnail image

    W dniu dzisiejszym na Centrum Małej Ligi Baseballu drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi z „Dębami” Osielsko. Zarówno mecz numer 1 jak i mecz numer 2 dostarczył dużo emocji kibicom kutnowskiego baseballu. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem dla drużyny z Kutna ( 6:3 ). Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Smakowskiego, pewnie wygrała to 9 zmianowe spotkanie. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje bardzo dobra postawa miotaczy z Kutna : Artura            Wojtczaka i jego brata Jakuba. Gra w ataku wyglądała wzorowo co pozwoliło drużynie „Stali” uzyskać 6 obiegów. Goście zdołali uzyskać tylko 3 punkty i musieli pogodzić się       w tym spotkaniu z porażką.

     Drugie spotkanie zakończyło się wynikiem ( 6 : 5 ) dla „ Stali”.  Zawodnicy z Kutna  dopiero w 6 zmianie uzyskali 6 punktów po bardzo dobrej grze w ataku Artura Wojtczaka, który zaliczył w tej rundzie Grand Slam ( HR za 4 punkty ). Zarówno  w pierwszym, jak   i drugim meczu szansę na grę otrzymali nasi juniorzy. W sumie na boisku mogliśmy zaobserwować grę 16 zawodników z naszej drużyny.

     Miotaczami naszej ekipy w drugim spotkaniu byli : MACIEJ WRÓBLEWSKI, który narzucał piłkę przez 6 zmain i Jakub Wojtczak, który kończył ten mecz. Bardzo dobra postawa Macieja i Jakuba pozwoliła ekipie z Kutna na wygraną w tym meczu. Team   z Osielska w tym sezonie znacząco wzmocnili gracze : Paweł Jasiakiewicz, Teska Bartosz oraz Catalan Daniel, Medina Aiwar i Cabrales Adon. Natomiast do drużyny „Stali” Kutno powrócił Mariusz Grzanowski.

      Drużyna MKS „Stal” BIS Kutno : Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Mateusz Serafin, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Kacper Cichowski, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Bartłomiej Kopański, Maciej Wróblewski, Łukasz Domżał, Mariusz Grzanowski, Wojciech Zagawa oraz Tobiasz Światłowski.     Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu Rafał Gajdziński.

 

Kutno, godz. 12.00 MKS „STAL” BiS Kutno – UKS „DĘBY” Osielsko

sędziowie: Cedzyński Piotr, Mańkowski Bartłomiej, sędzia techniczny: Kolanowska Kinga.

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
1
0
0
0
2
0
0
0
0
3
1
0
4
0
0
0
0
1
6
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
0
0
0
0
0
0
5
5
0
0
0
0
0
6
-
6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Koniec rundy zasadniczejKoniec rundy zasadniczej

Do fazy finałowej awansowały cztery zespoły: 1. Stal Kutno, 2. Dęby Osielsko, 3. Silesia Rybik, 4. Barons Wrocław. We wrześniowych play-off drużyny zmierzą się w pojedynkach do trzech wygranych meczów. Pary półfinałowe przedstawiają się