Baseballowy weekend we Wrocławiu na „REMIS”

Baseballowy weekend we Wrocławiu na „REMIS” post thumbnail image
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
0
0
2
0
0
0
3
0
0
5
2
0
3
0
4
0
0
0
0
9
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
1
0
0
1
0
0
1
3
0
1
0
0
0
0
0
1

W dniu wczorajszym na nowo otwartym boisku we Wrocławiu, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Barons” Wrocław. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem tamtejszej drużyny (9 : 5). Niewielka czteropunktowa  różnica obiegów dla zawodników z Wrocławia zdecydowała o pierwszej wygranej gospodarzy tego spotkania. Mimo przegranej dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny Tobiasz Światłowski, Krzysztof Piotrowski i Jakub Wojtczak.   Niestety słabsza gra w obronie ekipy z Kutna zadecydowała o uzyskaniu przewagi w tym meczu przez gospodarzy z Wrocławia. Ozdobą tego meczu były niewątpliwie dwa 2 RUN HR      w wykonaniu Dominika Gajdzińskiego oraz Jakuba Wojtczaka, który prowadzi w klasyfikacji HR w tym sezonie.

     W drugim meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku w każdej rozgrywanej zmianie co dało dorobek uzyskania 3 obiegów. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie  i zakończyło się wynikiem (3 – 1) dla ekipy z Kutna. Tym razem gra w obronie wyglądała wzorowo i dzięki temu drużyna „Barons” Wrocław  zdołała zaliczyć tylko jeden obieg. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra gra naszego miotacza Jakuba Nadolskiego, który narzucał piłkę przez całe spotkanie.

      W następny weekend  ekipa z Kutna rozegra 2 mecze w Kutnie z drużyną „ Dęby” Osielsko. Zapraszamy na mecz i życzymy powodzenia !!!

    W dzisiejszym dwumeczu ekipę „ Stalowców ” reprezentowali : Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Jakub Nadolski, Kacper Cichowski, Marcin Smakowski i Gracjan Bielecki.

       Trenerem drużyny baseballistów z Kutna jest Marcin Smakowski a kierownikiem Rafał Gajdziński.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Nagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym wręczone przez PrezydentaNagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym wręczone przez Prezydenta

Prezydent Miasta Kutna wręczył nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i za osiągnięcia w działalności sportowej w 2017 roku. Nagrody te przyznawane są od 1997 roku. Samorząd miasta Kutna w sposób szczególny pragnie wyrazić uznanie dla zawodników i trenerów za wiele