„STAL” KUTNO ZAGRA W FINALE EXTRALIGI BASEBALLU !!!

„STAL” KUTNO ZAGRA W FINALE EXTRALIGI BASEBALLU !!! post thumbnail image

„STAL” KUTNO ZAGRA W FINALE EXTRALIGI BASEBALLU !!!

 

     W miniony weekend na boisku baseballowym we Wrocławiu, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach fazy Play-off Extraligi baseballu z zespołem „Barons” Wrocław. Sobotni mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny (5 : 2).  Fenomenalnie spisał się w tym spotkaniu miotacz naszej drużyny Jakub Nadolski. Dzięki bardzo dobrej postawie w defensywie, zawodnicy z Kutna pewnie wygrali to spotkanie.

W niedzielnym meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku już od pierwszej zmiany. Piłkę za płot boiska odbił Jakub Wojtczak zdobywając prowadzenie dla naszego teamu. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie i zakończyło się wynikiem (5 – 4) dla ekipy z Kutna. Na wyróżnienie w tym starciu zasługuje Phil Richmond, który narzucał piłkę przez 9 zmian.

W Finale Extraligi baseballu „Stal” Kutno zmierzy się z zespołem „Dębów” z Osielska. Mecze rundy finałowej Play – off toczą się do trzech wygranych i odbędą się na Centrum Małej Ligi Baseballowej  :

 

Sobota ( 14.09.2019r. ) – godzina 14.00

Niedziela ( 15.09.2019r. ) – godzina 13.00

„Stal” Kutno : Phil Richmond, Bartłomiej Kopański, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Jakub Nadolski, Kacper Cichowski,  Wojciech Zagawa i Gracjan Bielecki.

Trenerem drużyny baseballistów z Kutna jest Marcin Smakowski.

     

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post