III miejsce MKS Stal BiS Kutno

III miejsce MKS Stal BiS Kutno post thumbnail image

Czterech spotkań potrzebowali baseballiści Stali BiS Kutno aby rozstrzygnąć na swoją korzyść losy rywalizacji o brązowy medal rozgrywek Ekstraligi. W dzisiejszym meczu Lwy nie dały większych szans ekipie Barons Wrocław, wygrywając 8-1 i kończąc tym samym zmagania best of five wynikiem 3-1 dla Stali.

Stal Kutno – Barons Wrocław 8-1
Stan rywalizacji best of five: 3-1 dla Stali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Nagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym wręczone przez PrezydentaNagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym wręczone przez Prezydenta

Prezydent Miasta Kutna wręczył nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i za osiągnięcia w działalności sportowej w 2017 roku. Nagrody te przyznawane są od 1997 roku. Samorząd miasta Kutna w sposób szczególny pragnie wyrazić uznanie dla zawodników i trenerów za wiele