Dwa zwycięstwa baseballistów z Kutna w Osielsku

Dwa zwycięstwa baseballistów z Kutna w Osielsku post thumbnail image

Stadion im. PNFMB w Osielsku

KONIEC MECZU

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
1
2
1
2
5
1
0
-
-
12
0
0
0
0
0
0
1
-
-
1

Stadion im. PNFMB w Osielsku

II mecz o 14:25

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 

Dwa zwycięstwa baseballistów z Kutna w Osielsku

 W dniu dzisiejszym na boisku baseballowym w Osielsku drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu sezonu 2018. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna ( 12:1 ). Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Smakowskiego, pewnie wygrała to 9 zmianowe spotkanie. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje bardzo dobra postawa wracającego po kontuzji miotacza Jakuba Nadolskiego oraz dobra gra w ataku i obronie 16–letniego juniora kutnowskiej „Stali”-Tobiasza Światłowskiego.

Drugie spotkanie zakończyło się wynikiem ( 4 : 0 ) dla „ Stali”.  Zawodnicy z Kutna nie pozostawili złudzeń baseballistą z Osielska  i bardzo pewnie wygrali to spotkania. Zarówno  w pierwszym, jak i drugim meczu szansę na grę otrzymali nasi juniorzy. W sumie na boisku mogliśmy zaobserwować grę 14 zawodników z naszej drużyny.

Miotaczami naszej ekipy w dwumeczu byli : Artur Wojtczak, Jakub Nadolski  i Tobiasz Światłowski. Dzięki podwójnej wygranej w Osielsku baseballiści z Kutna zajmują aktualnie 1 miejsce w tabeli Extraligi baseballu seniorów.

Drużyna MKS „Stal” BIS Kutno : Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Mateusz Serafin, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Jakub Nadolski, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Damian Tuzikowski, Maciej Wróblewski, Łukasz Domżał, Marcin Smakowski  oraz Tobiasz Światłowski. Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu Rafał Gajdziński.

W następnych spotkaniach 29 kwietnia ( niedziela) baseballiści z Kutna stoczą pojedynek    z drużyną „Silesi” Rybnik na Centrum Małej Ligi Baseballu. Życzymy powodzenia !!!.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Zwycięska passa trwa !!!Zwycięska passa trwa !!!

Zwycięska passa trwa !!! Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa. Nasza  drużyna 09.05 pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.  Trener Artur Wojtczak doskonale zaplanował  grę a zwodnicy wykonali