„Stal” Kutno WICEMISTRZEM POLSKI w baseballu !!!

 „Stal” Kutno WICEMISTRZEM POLSKI w baseballu !!! post thumbnail image

 „Stal” Kutno WICEMISTRZEM POLSKI w baseballu !!!

 

     W sobotę drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała ostatnie już spotkanie w ramach rundy finałowej fazy play-off z ekipą „Silesii” Rybnik. Mecz, po zaciętej i wyrównanej walce zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Rybnika (10:5). Ozdobą tego spotkania były niewątpliwie 2 HR (SOLO i 3 RUN) Ryomy Watanabe zawodnika śląskiej ekipy, który posłał piłkę daleko za siatkę boiska. Zawodnicy z Kutna nie dali jednak za wygraną i starali się jak najszybciej doprowadzić do remisu, niestety pomimo bardzo dobrej gry w ataku drużyny „Stali” to zespół „Silesii” wygrał to spotkanie. Po zakończeniu spotkania w Rybniku ekipa „Stali” Kutno została nagrodzona srebrnymi medalami i w sezonie 2018 uzyskała tytuł WICEMISTRZA POLSKI w baseballu seniorów.

      „Stal” Kutno w fazie play-off 2018 reprezentowali: Maciej Wróblewski, Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Robert Matecki, Mateusz Serafin, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Tobiasz Światłowski, Mariusz Grzanowski, Wojciech Zagawa, Jakub Nadolski, Gracjan Bielecki, Marcin Smakowski, Bartłomiej Kopański, Łukasz Domżał i Damian Tuzikowski.

       Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu z Kutna  Rafał Gajdziński.

 

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
0
0
1
1
0
1
2
0
0
5
1
0
1
4
2
0
2
0
0
10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post