12 maj 2018r. EKSTRALIGA BASEBALLU

12 maj 2018r.   EKSTRALIGA BASEBALLU post thumbnail image

„Stal” Kutno wygrywa dwumecz z  „Gepardami” Żory

     W dniu 12 maja drużyna kutnowskiej „Stali” na boisku w Żorach, rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z ekipą „Gepardów”. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem (9 : 2) dla naszej drużyny. Zawodnicy z Kutna nie pozostawili szans baseballistą z Żor            i bardzo pewnie wygrali to spotkanie. Bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze „Stali” – Tobiasz ŚwitłowskiJakub Wojtczak. Gra w ataku też wyglądała wzorowo, dzięki temu baseballiści z Kutna zaliczyli w tym spotkaniu aż 9 obiegów. Drużyna „Gepardów” musiała pogodzić się  z tak wysoką przegraną w spotkaniu numer 1. Ozdobą tego meczu był kolejny już SOLO HR Jakuba Wojtczaka, który w 5 INNINGU dał zdecydowane prowadzenie ekipie z Kutna.

    Spotkanie numer 2 zakończyło się wynikiem (15 : 0) dla „ Stali” Kutno. Podobnie jak      i w pierwszym spotkaniu drużyna z Żor nie potrafiła stawić oporu naszym baseballistą. Bardzo dobrze zaprezentował się w tym spotkaniu narzucający 6 zmian Jakub Nadolski. Gra w ataku i tym razem nie zawiodła co dało druzgoczącą przewagę naszej drużynie. Ogółem drużyna z Kutna w obydwu spotkaniach zdobyła 26 punktów tracąc tylko 2 obiegi. Wzorowo w ataku zaprezentowali się pałkarze kutnowskiej ekipy, którzy konsekwentnie realizowali założenia taktyczne gry w ataku i obronie. Mecze z „Gepardami” pozwoliły trenerowi          z Kutna na sprawdzenie dyspozycji wszystkich zawodników, którzy udali się na mecz do Żor ( debiut w tym sezonie na górce miotacza zaliczyli : Jakub Wojtczak i Kacper Kamiński).

       W dzisiejszych meczach „ Stalowców ” reprezentowali : Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Jakub Nadolski, Dominik Gajdziński, Maciej Wróblewski, Tobiasz Światłowski, Bartłomej Kopański, Krzysztof Piotrowski  oraz Robert Matecki. Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem ekipy Rafał Gajdzińki.

       W następnym dwumeczu  nasi baseballiści  stoczą pojedynek z drużyną „Barons”, która gościć ich będzie na nowo oddanym obiekcie baseballowym we Wrocławiu. Życzymy powodzenia !!!

 

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
3
2
1
0
0
1
0
1
1
9
0
0
0
0
2
0
0
0
0
2
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
3
2
0
3
4
3
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post