„STAL” KUTNO MISTRZEM POLSKI W BASEBALLU !!!

 „STAL” KUTNO MISTRZEM POLSKI W BASEBALLU !!! post thumbnail image

 „STAL” KUTNO MISTRZEM POLSKI W BASEBALLU !!!

     W sobotę (28 września) drużyna MKS STAL BIS KUTNO rozegrała ostatni mecz na Centrum Małej Ligi Baseballu w Kutnie, który decydował o zdobyciu tytułu Mistrza Polski seniorów  w baseballu. Baseballiści z Kutna wygrali to spotkanie (4 : 0) i po serii 3 zwycięstw udowodnili, że są najlepsi w rundzie play-off 2019. Po 2 przegranych na boisku w Kutnie, doprowadzili do remisu     w Osielsku 2:2, a następnie wygrali finałowy mecz w Kutnie !!!  Fenomenalne spotkanie na górce miotacza w tym meczu rozegrał nasz zawodnik Phil Richmond (no hitter). Zawodnicy z Kutna pewnie wygrali to spotkanie, nie dając szans drużynie z Osielska na zdobycie ani jednego obiegu. Gratulacje dla kutnowskich baseballistów, którzy oprócz tytułu Mistrza Polski zdobyli też w tym sezonie Puchar Polski w baseballu !!!

   Zdobywcy MISTRZOSTWA POLSKI ORAZ PUCHARU POLSKI SENIORÓW   W BASEBALLU 2019 :

 

JAKUB NADOLSKI, KACPER KAMIŃSKI, JAKUB WOJTCZAK, ARTUR WOJTCZAK, PHIL RICHMOND, MATEUSZ SERAFIN, ROBERT MATECKI, DOMINIK GAJDZIŃSKI, GRACJAN BIELECKI, KACPER CICHOWSKI, MARIUSZ GRZANOWSKI, KRZYSZTOF PIOTROWSKI, RADOSŁAW JÓŹWIAK, ŁUKASZ DOMŻAŁ, BARTŁOMIEJ KOPAŃSKI, WOJCIECH ZAGAWA, TOBIASZ ŚWIATŁOWSKI, DAMIAN TUZIKOWSKI.

Trenerem zespołu MKS „ STAL” BIS KUTNO jest
MARCIN SMAKOWSKI.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Półfinały Playoff EkstraligiPółfinały Playoff Ekstraligi

Po ponad dwu miesięcznej przerwie wracamy na boiska Małej Ligi i rozpoczynamy decydującą fazę sezonu w walce o medale mistrzostw Polski w baseballu!!! Kutnowska drużyna do fazy playoff przystępuje z pierwszego miejsca.  Naszymi przeciwnikami w systemie do trzech wygranych będą