10 wygrana z rzędu dla „Stali” Kutno !!!

 10 wygrana z rzędu dla „Stali” Kutno !!! post thumbnail image

 

     W miniony weekend drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała cztery spotkania w ramach Extraligi baseballu. Ekipa z Kutna fenomenalnie wypadła w tych meczach wygrywając         w sobotę dwumecz z aktualnym Mistrzem Polski „Silesią” Rybnik ( 28 : 4 , 17 : 14 ) oraz   w niedzielę z „Gepardami” Żory ( 17 : 1 , 25 : 0 ). W pierwszym meczu przez 7 zmian  oglądaliśmy pokaz dobrej gry w obronie oraz bardzo wysoki poziom w ataku naszej drużyny. Ozdobą tego meczu były niewątpliwie 3 wybicia piłki za płot w wykonaniu zawodników „Stali” ( 2 razy Solo HR Jakuba Wojtczaka3 Run HR Dominika Gajdzińskiego ). W spotkaniu numer dwa po zaciętej i wyrównanej walce, kutnowscy baseballiści potwierdzili wysoki poziom gry w ataku zdobywając aż 17 obiegów. Bardzo dobrze zaprezentowali się w tym  meczu  nasi miotacze : Mariusz Grzanowski, Krzysztof Piotrowski i Phil Richmond.

     Dwumecz z ekipą „Gepardów” nie pozostawił cienia wątpliwości, że na boisku baseballowym w Żorach to kutnianie są w wyśmienitej formie. Z bardzo dobrej strony   w  pierwszym meczu zaprezentował się nasz miotacz Radosław Jóźwiak, który narzucał piłkę przez całe spotkanie. Znakomicie też wypadli  juniorzy, którzy rozegrali dwa pełne extraligowe spotkania ( Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański oraz debiutujący w tym sezonie w drużynie seniorów Mikołaj Stańdo ).Był to bardzo udany ale zarazem bardzo wymagający weekend dla naszego zespołu. Rozegranie aż czterech spotkań  i zanotowanie 10 wygranej z rzędu to nie lada wyczyn.

    Po rozegranych 10 spotkaniach w extralidze baseballu drużyna kutnowskiej „Stali” posiada na swoim koncie 10 zwycięstw oraz 0 przegranych i tym samym zajmuje 1 pozycję    w tabeli Extraligi baseballu seniorów

      „Stal” Kutno: Phil Richmond, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Dominik Gajdziński, Mariusz Grzanowski, Krzysztof Piotrowski, Mateusz Serafin, Tobiasz Światłowski, Gracjan Bielecki, Jakub Nadolski, Bartłomiej Kopański i Mikołaj Stańdo.

       Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu z Kutna  Rafał Gajdziński.

    

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
6
2
8
3
9
0
-
-
-
28
1
0
2
0
0
1
-
-
-
4

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
0
5
7
3
0
0
2
17
7
1
1
0
2
3
0
14
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
1
1
2
2
4
4
3
-
-
17
0
0
0
1
0
0
0
-
-
1
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
3
7
13
2
0
-
-
25
0
0
0
0
0
-
-
0

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post