Turniej softballu.

Turniej softballu. post thumbnail image

W dniach 20-22 kwietnia na obiektach Małej Ligi w Kutnie odbył się turniej softballu. W zawodach udział wzięły Sówki Czernikowo  oraz 3 drużyny Stali Kutno (kadetki  z Kutna, kadetki z Krośniewic  i juniorki). Po rozegraniu wszystkich meczy najlepszą okazała się drużyna Kadetek z Kutna drugie były Sówki trzecie juniorki. Ostatnie miejsce przypadło najkrócej trenującej grupie kadetek z Krośniewic jednak w tym przypadku najważniejsze było doświadczenie jakie dziewczyny zdobyły podczas tych trzech dni meczy i treningów.
Wyniki wszystkich meczy:
piątek
17.00 Kadetki (grupa z Krośniewic) – Sówki Czernikowo    3 -38
 
sobota
10.00 Kadetki (grupa z Krośniewic) – Juniorki  4 – 14
13.00 Kadetki (grupa z Kutna) – Juniorki  14 – 7
15.00 Kadetki (grupa z Kutna) – Kadetki (grupa z Krośniewic) 18 – 4     
 
niedziela
10.00 Juniorki – Sówki Czernikowo   14 – 15
12.00 Kadetki (grupa z Kutna) – Sówki Czernikowo  17 – 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

11 zawodniczek klubu MKS STAL BIS Kutno uczestniczyła w zgrupowaniu reprezentacji Polski Juniorek U-19.11 zawodniczek klubu MKS STAL BIS Kutno uczestniczyła w zgrupowaniu reprezentacji Polski Juniorek U-19.

W dniach 5-6 maja grupa 11 zawodniczek klubu MKS STAL BIS Kutno uczestniczyła w zgrupowaniu reprezentacji Polski Juniorek U-19. Cała reprezentacja to grupa około 25 dziewczyn. Podzielone na dwie drużyny A i B uczestniczyły w rozgrywkach czeskiej ligi juniorek w mieście Kunovice.