Mistrzostwa Polski Softballu u16

Mistrzostwa Polski Softballu u16 post thumbnail image

W miniony weekend (01-03.06.2018r.) zawodniczki kutnowskiego klubu MKS “Stal” BiS Kutno rozegały pięć meczów w ramach Mistrzostw Polski Softballu w kategorii u16.

W turnieju wzięło udział pięć drużyn, które podczas rozgrywek waczyły o miejsce na podium w klasyfikacji generalnej. Mimo wszelkich starań kutnowskich zawodniczek tytuł Mistrza Polski został przyznany śląskiej drużynie-Gepardy Żory, która pokonała gospodarzy w finałowym meczu 16:6.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Gepardy Żory
  2. MKS “Stal” BiS Kutno
  3. Comets Mazowsze
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Volley-team Żychlin/Krośniewice

Kutnianki wystąpiły w składzie:

Kieszkowska Wiktoria, Woźniak Natalia, Lewandowska Julia, Brulińska Samanta, Maciaszek Kinga, Bobrzak Natalia, Florczak Karolina, Misiak Oliwia, Augustyniak Karolina, Kasińska Amelia, Goździk Maja, Gibska Daria i Stasiak Angelika.

Szczególne wyrazy uznania należą się przede wszystkim trenerowi-Przemysławowi Kubickiemu z pomocą p. Roberta Mateckiego, kierownikowi- Piotrowi Grzanowskiemu oraz wszystkim kibicom, którzy wspierali nasze zawodniczki w trudnych sportowych zmaganiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

11 zawodniczek klubu MKS STAL BIS Kutno uczestniczyła w zgrupowaniu reprezentacji Polski Juniorek U-19.11 zawodniczek klubu MKS STAL BIS Kutno uczestniczyła w zgrupowaniu reprezentacji Polski Juniorek U-19.

W dniach 5-6 maja grupa 11 zawodniczek klubu MKS STAL BIS Kutno uczestniczyła w zgrupowaniu reprezentacji Polski Juniorek U-19. Cała reprezentacja to grupa około 25 dziewczyn. Podzielone na dwie drużyny A i B uczestniczyły w rozgrywkach czeskiej ligi juniorek w mieście Kunovice.

Turniej softballu.Turniej softballu.

W dniach 20-22 kwietnia na obiektach Małej Ligi w Kutnie odbył się turniej softballu. W zawodach udział wzięły Sówki Czernikowo  oraz 3 drużyny Stali Kutno (kadetki  z Kutna, kadetki z Krośniewic  i juniorki). Po rozegraniu wszystkich meczy najlepszą okazała się