MKS „STAL” BiS Kutno – WUKB „CENTAURY” Warszawa

MKS „STAL” BiS Kutno – WUKB „CENTAURY” Warszawa post thumbnail image

Baseballowy Weekend na „REMIS”

W dniu dzisiejszym na boisku Centrum Małej Ligi Baseballu w Kutnie, drużyna    kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Centaury” Warszawa.   Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna (11 : 3). Duża różnica punktowa dla zawodników z Kutna zdecydowała o pewnej wygranej kutnowskich baseballistów. Bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny Tobiasz Światłowski, Maciej Wróblewski i Krzysztof Piotrowski. Gra w obronie też wyglądała wzorowo, dzięki temu goście (poza 3 punktami z 1 Inningu) do zakończenia spotkania nie odnotowali już ani jednego obiegu. W drugim meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku już w drugim Inningu  zdobywając 2 obiegi. Drużyna z Warszawy nie dała za wygraną i zaliczając na swoim koncie też 2 obiegi doprowadziła do remisu. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie   i zakończyło się wynikiem (6 – 4) dla gości z Warszawy. W następny weekend  ekipa z Kutna udaje się do Żor gdzie rozegra kolejne dwa spotkania z drużyną „ Gepardy” Żory. Życzymy powodzenia !!!    W dzisiejszym dwumeczu ekipę „ Stalowców ” reprezentowali : Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Łukasz Domżał, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin i Jakub Nadolski

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
3
0
0
0
0
0
0
0
-
3
3
3
0
1
0
3
0
1
-
-
11
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
0
2
0
0
4
0
0
6
0
2
1
0
0
0
1
4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Półfinały Playoff EkstraligiPółfinały Playoff Ekstraligi

Po ponad dwu miesięcznej przerwie wracamy na boiska Małej Ligi i rozpoczynamy decydującą fazę sezonu w walce o medale mistrzostw Polski w baseballu!!! Kutnowska drużyna do fazy playoff przystępuje z pierwszego miejsca.  Naszymi przeciwnikami w systemie do trzech wygranych będą