Pierwsza porażka Ekobud Stali Kutno w tym sezonie.

Pierwsza porażka Ekobud Stali Kutno w tym sezonie. post thumbnail image
Pierwsza porażka Ekobud Stali Kutno w tym sezonie.
W minioną niedziele Kutnowscy Baseballiści podzielili się punktami z Silesią Rybnik. Pierwszy mecz nie zapowiadał niespodzianki w pewnym momencie zawodnicy Ekobudu prowadzili już 18:0 świetna postawa na górce Yauheniego Kurguna oraz home run Jakuba Wojtczaka pozwoliły pewnie wygrać pierwszy mecz 18:6.
W drugim meczu Kutnowscy Baseballiści prowadzili już 6 do 2, a kolejnego Home runa w tym sezonie odbił ponownie Jakub Wojtczak, ale słaba końcówka meczu sprawiła że Kutnianie musieli pierwszy raz od ponad 10 miesięcy przełknąć gorycz porażki finalnie ulegając Silesi 7:6.
Mimo przegranej Zawodnicy Ekobud Stali dalej pewnie prowadzą w tabeli Ekstraligi z bilansem 9 wygranych i tylko 1 porażki.
Radio Q Player of the day został wybrany Yauheni Kurgun.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Udany początek sezonuUdany początek sezonu

Udany początek sezonu w wykonaniu zawodników Stali Kutno. Kutnowscy baseballiści rozegrali dzisiaj inaugurujący dwumecz w ramach Ekstraligi baseballu, a ich przeciwnikiem był zespół KS Silesia Rybnik, ubiegłoroczny Wicemistrz Mistrz Polski. W obydwu spotkaniach górą