Kwalifikacje do Pucharu Federacji.

Kwalifikacje do Pucharu Federacji. post thumbnail image

W poniedziałek 6 czerwca na obiektach Małej Ligi Baseballowej rozpoczną się Kwalifikacje do Pucharu Federacji.

Drużyna Ekobud Stali Kutno powraca na rozgrywki europejskie po 6 latach przerwy.
Aktualny Mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski rywalizował będzie z drużynami:
 
🇸🇪 Rattvik Base&Softball klub (Szwecja)
🇫🇮 Tampere Tigers (Finlandia)
🇺🇦 ATMA 1991 (Ukraina)
🇱🇹 Beisbolo Klubas Vilnius (Litwa)
 
Pierwszy mecz Kutnianie zagrają w poniedziałek o godzinie 16.00 a ich przeciwnikiem będzie drużyna z Ukrainy Atma 1991.
Zapraszamy wstęp jest wolny.
_____________
Eliminacje Pucharu Federacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa. Oba spotkania zostały rozegrane w sobotę na stadionie im. Stanleya Musiala w Kutnie. Oba spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszym meczu dwa punkty

“Mój pierwszy trening”“Mój pierwszy trening”

Rośniemy w siłę !!! – tak można podsumować dzisiejsze zajęcia z cyklu “Mój pierwszy trening”. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu na treningu pojawiło się jeszcze więcej dzieci niż na wtorkowym treningu. Nie zawiedli “stali uczestnicy” BRAWO :).  Na