Ekobud Stal Kutno kontynuuję serię zwycięstw

Ekobud Stal Kutno kontynuuję serię zwycięstw post thumbnail image

Ekobud Stal Kutno kontynuuję serię zwycięstw, dwie wygrane w stolicy Dolnego Śląska. Kutnowscy baseballiści rozegrali wczoraj we Wrocławiu kolejny dwumecz w ramach Ekstraligi baseballu, a ich rywalem był miejscowy zespół Barons. Oba spotkania pewnie wygrali zawodnicy Stali, zwyciężając kolejno 17:2 oraz 11:1.

 
Wynik pierwszego spotkania nasi zawodnicy otworzyli w 3 rundzie, zdobywając 5 obiegów. W kolejnych rundach konsekwentnie powiększali przewagę, która pozwoliła im zakończyć mecz przed czasem (po 6 z 7 regulaminowych rund) z dużą przewagą nad zespołem z Wrocławia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje nasz pierwszy miotacz w tym spotkaniu, Jakub Wojtczak, który dodatkowo popisał się pięknym Home Runem. Mecz na górce miotacza zakończył Radosław Zajda.
 
Drugie spotkanie rozpoczęło się o dwupunktowego prowadzenia naszych baseballistów. Taki wynik utrzymywał się aż do piątej rundy, w której powiększyli przewagę do 7 obiegów. Stal do końca kontrolowała przebieg meczu, odnosząc pewne drugie zwycięstwo 11 do 1 (również kończąc mecz przed regulaminowym czasem). Miotaczami w tym spotkaniu byli Phil Richmond oraz Yauheni Kurgun.
 
Gratulacje dla całej drużyny za dwa zasłużone zwycięstwa. Kolejne spotkania Stal rozegra 8 maja w Kutnie, a ich przeciwnikiem będzie zespół Centaury Warszawa.
 
Skład drużyny:

Gracjan Bielecki, Kacper Cichowski, Oskar Frątczak, Dominik Gajdziński, Radosław Jóźwiak, Kacper Kamiński, Eryk Kieruńczak, Yauheni Kurgun, Robert Matecki, Michał Nowicki, Phil Richmond, Piotr Swyszcz, Artur Wojtczak, Jakub Wojtczak, Radosław Zajda
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post