Ekobud Stal Kutno nie zwalnia tempa

Ekobud Stal Kutno nie zwalnia tempa post thumbnail image
Ekobud Stal Kutno nie zwalnia tempa. Po dwóch pewnych wygranych na inaugurację sezonu, aktualni Mistrzowie Polski udadzą się w najbliższą sobotę do stolicy Dolnego Śląska gdzie rozegrają kolejne dwa mecze w ramach Ekstraligi Baseballu. Przeciwnikiem Kutnian będą miejscowi Barons Wrocław. Początek pierwszego meczu zaplanowany jest na godzinę 16.00.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Udany początek sezonuUdany początek sezonu

Udany początek sezonu w wykonaniu zawodników Stali Kutno. Kutnowscy baseballiści rozegrali dzisiaj inaugurujący dwumecz w ramach Ekstraligi baseballu, a ich przeciwnikiem był zespół KS Silesia Rybnik, ubiegłoroczny Wicemistrz Mistrz Polski. W obydwu spotkaniach górą