Dwumecz w ramach IV kolejki Ekstraligi Baseballu

Dwumecz w ramach IV kolejki Ekstraligi Baseballu post thumbnail image

Już w najbliższą niedzielę kolejny dwumecz w ramach IV kolejki Ekstraligi Baseballu rozegra aktualny Mistrz Polski MKS Ekobud Stal Kutno którego przeciwnikiem będą Centaury Warszawa. Kutnowska drużyna zajmuję obecnie pierwsze miejsce w tabeli Ekstraligi z bilansem (4:0). Warszawianie plasują się obecnie na drugim miejscu z bilansem (3:1). Pierwszy mecz zaplanowany jest na godzinę 12.00. Na stadionie im. Stana Musiala w Kutnie. Drugi mecz rozpocznie się 30 min po zakończeniu pierwszego spotkania. Zapraszamy wstęp jest wolny!
IV kolejka Ekstraligi Baseballu
_______________________________
🏆 | IV KOLEJKA Ekstraligi Baseballu
🆚 | Centaury Warszawa
📆 | Niedziela 08.05.2022 r
🏟️ | Stan Musial Stadium
🕛 | Godz 12.00
🏠 | Miasto Kutno
👨‍👩‍👦 | Zapraszamy WSTĘP WOLNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post