Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu.  post thumbnail image

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

 W sobotę Kutnowscy Baseballiści pewnie pokonali dwukrotnie Centaury Warszawa 22 do 00 oraz 24 do 02. W pierwszym meczu dwa odbicia za boisko zanotował grający trener drużyny Artur Wojtczak. W drugim spotkaniu miotacze Ekobudu (Wojciech Zagawa wraz z Erykiem Kieruńczakiem) podpisali się tak zwanym NO-HITTEREM.
Nie pozwalając przeciwnikom na choćby jednego skuteczne odbicie.
Kutnianie dzięki dwóm zwycięstwom objęli prowadzenie w ligowej tabeli. Wyprzedzając Yankees Działdowo oraz Rawę Katowice które to w niedzielę podzieliły się punktami.
 
 
Radio Q Player of the day został wybrany Artur Wojtczak.
Skład drużyny: 
Oskar Frątczak, Bartłomiej Kopański, Bartosz Ciesielski, Michał Nowicki, Michał Zielak, Wojciech Zagawa, Tobiasz Światłowski, Eryk Kieruńczak, Cezary Szymański, Adam Wojciechowski, Kuba Ignaczewski, Artur Wojtczak.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post