Srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  w baseballu 2021 !!!

Srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  w baseballu 2021 !!! post thumbnail image

Srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  w baseballu 2021 !!!

 25-ego oraz 26-ego września w Osielsku został rozegrany turniej w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2021.

W turnieju wystartowały MKS Stal BiS Kutno, Centaury Warszawa 1, Centaury Warszawa 2 oraz gospodarz Dęby Osielsko.

Nasza drużyna, prowadzona przez trenera Jakuba Nadolskiego zakończyła rywalizację na 2 miejscu.

25.09.2021 (sobota) nasi młodzicy rozegrali pierwsze spotkania z Dębami Osielsko wygrywając 16:1. 

Na niedzielę zaplanowane były dwa spotkania. Pierwsze z drużyną Century Warszawa 2, które zakończyło się wynikiem 17:7 dla Stali. 

Drugie spotkanie okazało się najbardziej ciekawym widowiskiem całego turnieju. Drużyny Stali i Centaurów 1 z zaplanowanej na 6 zmian rozgrywki, zakończyły ją dopiero w dograniu 9 zmiany tj. po 3 dogrywkach. Obie drużyny wykazały się wielkim sercem do gry co przełożyło się na świetne widowisko. Mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla Warszawy.

Skład drużyny Stali Kutno:

Hubert Gutarowski, Maks Grzelak, Olivier Gryglak, Ignacy Jakubowski, Szymon Jakubowski, Kuba Kasiński, Nikodem Kieruńczak, Szymon Przybysz, Kuba Rzeźnicki, Dominik Stasiak, Bartosz Filipczak, Krzysztof Kasiński – trener asystent oraz  trener główny Jakub Nadolski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Życzenia NoworoczneŻyczenia Noworoczne

To był niesamowity rok dla naszego klubu. W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Miasto Kutno za wsparcie finansowe na które zawsze możemy liczyć, naszym kibicom którzy są najlepsi na świecie, zawodnikom oraz działaczom za ich wkład w rozwój klubu.

Kolejny dzień obozu za NamiKolejny dzień obozu za Nami

Kolejny dzień obozu za Nami. Podczas dzisiejszego treningu przedpołudniowego trenerzy skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych poprawiających szybkość i zwinność/,w drugiej części treningu doskonalone były elementy gry obronnej w tym technika rzutów i chwytów piłki, techniki