“Bajkowe Skrzaty”

“Bajkowe Skrzaty” post thumbnail image
W dniach 25-26 września MKS Stal BiS Kutno oraz Grunwaldzkie Gromady Zuchowe “Bajkowe Skrzaty” organizują wyjątkowy biwak “Baseballowe love”.
Zdarzenie to będzie miało miejsce na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu.
Podczas dwudniowego biwaku zuchy poznawać będą tajniki gry w baseball, oraz postarają się zdobyć sprawność baseballową. Impreza ma na celu popularyzacje dyscypliny, oraz integracje środowisk lokalnych dzieci i młodzieży z klubu MKS STAL BiS KUTNO i gromad zuchowych ze szkoły w Gołębiewku. W biwaku weźmie udział w sumie 30 dzieci w wieku 7 – 9 lat, a także zawodnicy drużyny kadetów naszego klubu.
Pomysłodawcami akcji są Pani Joanna Krysiak i Andrzej Pietrzak.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post