Puchar trafił do Kutna!!!

Puchar trafił do Kutna!!! post thumbnail image

Puchar trafił do Kutna!!!

Młodzieżowa drużyna Stali Kutno U12 nie mogła sobie wymarzyć lepszego udziału w Pucharze Polski U12 2021.

Turniej odbywał się w dniach 5-6.07.2021 w Działdowie. Udział wzięły 4 drużyny:

Stal Kutno, Rawa Katowice, Barons Wrocław oraz Gepardy Żory. Kutnowska Drużyna okazała się niepokonana zwyciężając wszytkie spotkania.

Stal – Rawa 13:3

Stal – Gepardy 15:6

Stal – Barons 18:9

Cała drużyna świetnie sprawowała się tak w ataku jak i w obronie. Trener Jakub Nadolski doskonale rozplanowała grę i rozłożył po równo siły na każde spotkanie w tym dwudniowym turnieju.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Nikodem Kieruńczak – doskonałe pałkowanie dopieczentowane Home runem oraz wybór na najlepszego gracza w drużynie; Maksymilian Grzelak – pałkowanie; Szymon Przybysz, Oliwier Gryglak oraz Jakub Rzeźnicki – miotanie.

Oczywiście wszyscy zawodnicy poprzez swoją grę wpłynęli na wynik każdego z rozgrywanych meczy. Chłopcy wykazali się wielkim zaangażowaniem i sercem do gry, która sprawia im tyle radości.

Gratulacje dla pozostałych uczestników turnieju za piękną grę w duchu fair play.

Zwycięska drużyna w składzie: Hubert Gutarowski, Maks Grzelak, Olivier Gryglak, Ignacy Jakubowski, Szymon Jakubowski, Patryk Jędrzejczak, Kuba Kasiński, Nikodem Kieruńczak, Adrian Olszewski, Szymon Przybysz, Kuba Rzeźnicki, Adam Schaffner, Dominik Stasiak oraz trener Jakub Nadolski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020

Kutno, 02  października  2020 roku Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020  02.10.2020 zostały rozegrane 2 mecze Juniorów Młodszych. Mecz # Godzina rozpoczęcia Gospodarz Gość Boisko  # Wynik 1