Weekend Polskiej Ligi Softballu Kobiet 24-25.04.2021

Weekend Polskiej Ligi Softballu Kobiet 24-25.04.2021 post thumbnail image

Weekend Polskiej Ligi Softballu Kobiet 24-25.04.2021

W dniach 24-25 kwietnia 2021 roku na obiektach Małej Ligi Baseballa w Kutnie odbył się pierwszy turniej PLSK. Weekend ten dla naszej drużyny nie należał do udanego. Rozegraliśmy trzy mecze:
Stal Kutno-Gepardy Żory 0:4
Centaury Warszawa – Stal Kutno 10:1
Stal Kutno – Panthers Wrocław 4:11
Niestety przeciwnik tym razem okazał się lepszy. Warto zauważyć, że drużyny te wspomagają się zawodniczkami  sprowadzonymi z innych krajów : Japonii, Hiszpanii, USA czy Czech. Pomimo naszych starań nie udało nam się wygrać ani jednego spotkania. Najlepszy mecz rozegraliśmy z Panthers Wrocław, z którymi do 4 zmiany prowadziliśmy 3:1. Były to pierwsze mecze. Wyciągamy nowe wnioski i ustalamy taktykę a o wynikach staramy się zapomnieć. Mamy nadzieję ,że  teraz będzie tylko lepiej. Jest w nas wola walki, dlatego postaramy się w następnych spotkaniach odnieść zwycięstwo.
Skład drużyny:
Beata Lewandowska, Patrycja Kaczor, Weronika Prątkowska, Karolina Florczak, Wiktoria Kieszkowska, Angelika Stasiak, Julia Lewandowska, Amelia Kasińska, Oliwia Misiak, Kinga Maciaszek, Samanta Brulińska, Aleksandra Langner, Natalia Langner, Marika Głowacz Katarzyna Przybysz, Katarzyna Rzeźnicka, Aleksandra Kasińska
Trener drużyny Przemysław Kubicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Dwa weekendy softballDwa weekendy softball

W dwa pierwsze weekendy września (31.08 – 01.09) (07-08.09) zawodniczki naszego klubu rozegrały ostatnie kolejki PLSK. Zajmując 3 miejsce w rundzie zasadniczej. Ich pierwszym przeciwnikiem w fazie play-off okazały się Gepardy Żory. Mecze zostaną

OPENING WEEKENDOPENING WEEKEND

OPENING WEEKEND    W sobotę oraz niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze baseballowe i softballowe w sezonie ligowym 2021. W tegorocznych rozgrywkach Ekstraligi wystąpi sześć zespołów: zeszłoroczni mistrzowie   Barons Wrocław Stal Kutno Baseball KS Silesia