“Mój pierwszy trening”

“Mój pierwszy trening” post thumbnail image
Rośniemy w siłę !!! – tak można podsumować dzisiejsze zajęcia z cyklu “Mój pierwszy trening”. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu na treningu pojawiło się jeszcze więcej dzieci niż na wtorkowym treningu. Nie zawiedli “stali uczestnicy” BRAWO :).  Na zajęciach zjawiły się także nowe dzieciaczki, które poznawały podstawy baseballa – rzucanie, łapanie, pałkowanie. Wygląda na to, że sprawia im to wiele radości. Mimo, że zajęcia prowadzone są w formie zabawy to nasi młodzi podopieczni podchodzą do nich bardzo poważnie i wykonują wszystkie nasze polecenia. Na dzisiejszych zajęciach dzieci otrzymały koszulki sportowe z których bardzo się ucieszyły. Dziękujemy rodzicom za to że tak licznie stawili się ze swoimi pociechami na treningu.
 
Zajęcia prowadzili : Paweł Ladorudzki, Piotr Jakubowski oraz Andrzej Pietrzak.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post