Ferie zimowe

Ferie zimowe post thumbnail image

Pierwszy dzień ferii zimowych, sobota 14 stycznia nasi zawodnicy drużyn młodzieżowych wyruszyli do Korbielowa k/Żywca  na obóz sportowy. Po przybyciu na miejsce po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku trenerzy od razu przystąpili do realizacji planu szkoleniowego. Sobota upłynęła pod hasłem „dbamy o tężyznę fizyczną”. Wieczór zawodnicy i kadra trenerska spędzili na wspólnych grach i zabawach planszowych rozwijających koncentrację i myślenie nad strategią zwycięstwa.

Drugi dzień pobytu rozpoczął się od zajęć kondycyjnych w terenie pokonując pieszo trasę na górę Pilsko. Po obfitym obiedzie i odpoczynku trenerzy ponownie dali w kość zawodnikom aplikując ćwiczenia rozwijające cechy motoryczne. Wieczór spędziliśmy na grach w szachy, warcaby i innych.

Poniedziałek rozpoczynamy z pozytywnym nastawieniem do pracy, będziemy czerpać radość z przebywania w pięknych klimatach górskich. Zaprszamy do obserwacji naszych kolejnych relacji każdego dnia wieczorem.

Pozdrawiamy Aleksander Wysoczyński z kadrą i uczestnikam

Related Post

W NOWYM 2023 ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ZREALIZOWANIA MARZEŃ, PLANÓW ORAZ WIELU SUKCESÓW OSOBISTYCH, ZAWODOWYCH I SPORTOWYCH⚾   W IMIENIU ZARZĄDU PREZES ALEKSANDER WYSOCZYŃSKI

W dniach 2-4.10.2020 na boiskach baseballowych Małej Ligi odbędzie się Puchar Polski Seniorów oraz turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.W dniach 2-4.10.2020 na boiskach baseballowych Małej Ligi odbędzie się Puchar Polski Seniorów oraz turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W dniach 2-4.10.2020 na boiskach baseballowych Małej Ligi odbędzie się Puchar Polski Seniorów oraz turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Terminarz Pucharu Polski 02.10 o 12:30 odbędą się dwa mecze Gepardy Żory – Piraci Władysławowo oraz Dęby Osielsko –

Baseballowe loveBaseballowe love

W dniach 25-26 września miało miejsce niezwykłe wydarzenie – na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu odbył się wyjątkowy biwak “Baseballowe love”, w którym wzięła udział nasza Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Bajkowe Skrzaty”. Został

Dwumecz z Silesia RybnikDwumecz z Silesia Rybnik