BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022

BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022 post thumbnail image

W dniu 7 grudnia MKS Stal BiS Kutno zorganizował dla najmłodszych zawodników „Mikołajki”. Odbył się specjalny trening współprowadzony przez trenerów grup młodzieżowych oraz zawodników drużyny MKS Ekobud Stal Kutno – Mistrza Polski Seniorów w baseballu 2022 .  Co roku staramy się pamiętać o naszych najmłodszych adeptach gry w baseball. Nie inaczej było i w tym roku. Wzięły w nim udział dzieci z grupy „Mój pierwszy trening z baseballem”, młodzicy oraz kadeci. Zajęcia prowadzili trenerzy na co dzień opiekujący się grupami dziecięcymi. W realizacji zajęć pomagali zawodnicy drużyny seniorskiej MKS Ekobud Stal Kutno – Artur Wojtczak, Yeuheni Kurhun, Jakub Nadolski oraz Kiryl Kozlouski.

Zajęcia prowadzone były w formie zabaw, konkursów i gier ruchowych wzbudzając radość i uśmiech na twarzach dzieci i młodzieży. Na trybunach wspierała ich liczna grupa rodziców, którzy postanowili tego dnia spędzić wraz z nimi ten magiczny czas. W klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczestników wprowadzały mikołajkowe czapki. Na koniec treningu ku zdziwieniu wszystkich pojawił się Mikołaj, który wraz z Prezesem klubu panem Aleksandrem Wysoczyńskim obdarował ich prezentami ufundowanymi przez naszych sponsorów. Serdecznie dziękujemy firmą: P.P. „Agropol”, Trans-Michor, „VIP-BUSS”, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Oaza Piękna”, Catering „Wilczy Gold”, T.D.J. „Ozdowscy”, Kellogg’s Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania mikołajkowego!

Wesołych Świąt!