We Wrocławiu na remis.

We Wrocławiu na remis. post thumbnail image
We Wrocławiu na remis.
Po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach Nasza drużyna ostatecznie przywiozła jedną wygraną. W pierwszym meczu kolejną wygraną na górce miotacza zanotował Jakub Nadolski który pozwolił przeciwnikom na zdobycie tylko dwóch punktów. Zespołowa gra w ataku całej drużyny pozwoliła na przełamanie miotacza gospodarzy co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło nam zapisać 10 wygraną w tym sezonie. Drugi mecz był jeszcze bardziej wyrównany. Na górce miotacza dominowali Maciej Wróblewski oraz Jorge Balboa (Hiszpania). Wynik 0 : 0 utrzymywał się aż do 6 zmiany w której w skutek błędu obrony na prowadzenie 1:0 wyszli Wrocławianie. Kutnianom nie udało się odrobić tej straty i to “Baroni” mogli cieszyć się z wygranej oraz pierwszego tytułu Mistrza Polski w historii ich klubu. Skład drużyny : Robert Matecki, Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Krzysztof Piotrowski, Wojciech Zagawa, Jakub Nadolski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak (grający trener).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023

🏆MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023! 🏆   Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym.   ✅Z nami możesz:   ⚾ dobrze się