We Wrocławiu na remis.

We Wrocławiu na remis. post thumbnail image
We Wrocławiu na remis.
Po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach Nasza drużyna ostatecznie przywiozła jedną wygraną. W pierwszym meczu kolejną wygraną na górce miotacza zanotował Jakub Nadolski który pozwolił przeciwnikom na zdobycie tylko dwóch punktów. Zespołowa gra w ataku całej drużyny pozwoliła na przełamanie miotacza gospodarzy co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło nam zapisać 10 wygraną w tym sezonie. Drugi mecz był jeszcze bardziej wyrównany. Na górce miotacza dominowali Maciej Wróblewski oraz Jorge Balboa (Hiszpania). Wynik 0 : 0 utrzymywał się aż do 6 zmiany w której w skutek błędu obrony na prowadzenie 1:0 wyszli Wrocławianie. Kutnianom nie udało się odrobić tej straty i to “Baroni” mogli cieszyć się z wygranej oraz pierwszego tytułu Mistrza Polski w historii ich klubu. Skład drużyny : Robert Matecki, Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Krzysztof Piotrowski, Wojciech Zagawa, Jakub Nadolski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak (grający trener).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Baseballowe loveBaseballowe love

W dniach 25-26 września miało miejsce niezwykłe wydarzenie – na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu odbył się wyjątkowy biwak “Baseballowe love”, w którym wzięła udział nasza Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Bajkowe Skrzaty”. Został

Dwumecz z Silesia RybnikDwumecz z Silesia Rybnik

MKS STAL BIS KUTNO wicemistrzem Polski w Baseballu 2020! Aby zapewnić sobie tytuł wicemistrza Polski drużyna seniorów musiała w minioną niedzielę dwukrotnie pokonać Silesię Rybnik. Co też uczyniła! Pierwsze spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna