We Wrocławiu na remis.
Po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach Nasza drużyna ostatecznie przywiozła jedną wygraną. W pierwszym meczu kolejną wygraną na górce miotacza zanotował Jakub Nadolski który pozwolił przeciwnikom na zdobycie tylko dwóch punktów. Zespołowa gra w ataku całej drużyny pozwoliła na przełamanie miotacza gospodarzy co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło nam zapisać 10 wygraną w tym sezonie. Drugi mecz był jeszcze bardziej wyrównany. Na górce miotacza dominowali Maciej Wróblewski oraz Jorge Balboa (Hiszpania). Wynik 0 : 0 utrzymywał się aż do 6 zmiany w której w skutek błędu obrony na prowadzenie 1:0 wyszli Wrocławianie. Kutnianom nie udało się odrobić tej straty i to “Baroni” mogli cieszyć się z wygranej oraz pierwszego tytułu Mistrza Polski w historii ich klubu. Skład drużyny : Robert Matecki, Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Krzysztof Piotrowski, Wojciech Zagawa, Jakub Nadolski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak (grający trener).

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU