Życzenia

Życzenia post thumbnail image

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

 

🎁⚾PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS PREZENT NA ŚWIĘTA, KLIKNIJ PONIŻSZY LINK, ABY GO ZOBACZYĆ:

 

Zarząd MKS “Stal” Bis Kutno

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Komary nas nie pokonają :)Komary nas nie pokonają :)

Komary nas nie pokonają 🙂   Tak należy podsumować ostatnie zajęcia z programu “Mój pierwszy trening”.   Za nami kolejny trening baseballowy dla najmłodszych. Nasi podopieczni coraz lepiej rzucają, łapią oraz odbijają piłkę. Rozegraliśmy  wewnętrzny