Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A w baseballu.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A w baseballu. post thumbnail image

W dniu 1 pażdziernika 2022 roku w Warszawie odbyły się. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A w baseballu. W zawodach udział wzięły drużyny : MKS Stal BiS Kutno, UKS Yankees Działdowo oraz WUKB Centaury Warszawa. Drużyna MKS Stal BiS Kutno pierwszy mecz rozegrała z drużyną WUKB Centaury Warszawa przegrywając 8 do 10 po zaciętej walce. W tym meczu niektórzy zawodnicy nie mieli dobrego dnia  na pałce i zabrakło trochę szczęścia. W drugim meczu było już zdecydowanie lepiej, w którym Nasza drużyna wygrała 23 do 9 z drużyną UKS Yankees Działdowo. Ostatecznie nasz zespół zajął II miejsce w turnieju. Drużyna wystąpiła w składzie: Bartosz Filipczak, Hubert Gutarowski, Szymon Przybysz, Jakub Rzeżnicki, Ignacy Jakubowski, Kordian Marciniak, Oskar Gryglak, Kacper Stasiak, Grzegorz Brząkalski i Szymon Jóżwiak. Trenerem drużyny był Jakub Nadolski a asystował Aleksander Wysoczyński. Wśród zawodników wyróżnili się: Hubert Gutarowski ,który 3 razy odbił home runa i jednocześnie został  wybrany najlepszym pałkarzem i zawodnikiem MVP.Kordian Marciniak również zaliczył 1 home runa. Natomiast Szymon Przybysz został wybrany najlepszym miotaczem drużyny. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki a drużyna Puchar i medale.

Prezes Klubu Aleksander Wysoczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

“Mój pierwszy trening”“Mój pierwszy trening”

Rośniemy w siłę !!! – tak można podsumować dzisiejsze zajęcia z cyklu “Mój pierwszy trening”. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu na treningu pojawiło się jeszcze więcej dzieci niż na wtorkowym treningu. Nie zawiedli “stali uczestnicy” BRAWO :).  Na

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu.   W sobotę Kutnowscy Baseballiści pewnie pokonali dwukrotnie Centaury Warszawa 22 do 00 oraz 24 do 02. W pierwszym meczu dwa odbicia za boisko zanotował grający trener

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.