Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A w baseballu.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A w baseballu. post thumbnail image

W dniu 1 pażdziernika 2022 roku w Warszawie odbyły się. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A w baseballu. W zawodach udział wzięły drużyny : MKS Stal BiS Kutno, UKS Yankees Działdowo oraz WUKB Centaury Warszawa. Drużyna MKS Stal BiS Kutno pierwszy mecz rozegrała z drużyną WUKB Centaury Warszawa przegrywając 8 do 10 po zaciętej walce. W tym meczu niektórzy zawodnicy nie mieli dobrego dnia  na pałce i zabrakło trochę szczęścia. W drugim meczu było już zdecydowanie lepiej, w którym Nasza drużyna wygrała 23 do 9 z drużyną UKS Yankees Działdowo. Ostatecznie nasz zespół zajął II miejsce w turnieju. Drużyna wystąpiła w składzie: Bartosz Filipczak, Hubert Gutarowski, Szymon Przybysz, Jakub Rzeżnicki, Ignacy Jakubowski, Kordian Marciniak, Oskar Gryglak, Kacper Stasiak, Grzegorz Brząkalski i Szymon Jóżwiak. Trenerem drużyny był Jakub Nadolski a asystował Aleksander Wysoczyński. Wśród zawodników wyróżnili się: Hubert Gutarowski ,który 3 razy odbił home runa i jednocześnie został  wybrany najlepszym pałkarzem i zawodnikiem MVP.Kordian Marciniak również zaliczył 1 home runa. Natomiast Szymon Przybysz został wybrany najlepszym miotaczem drużyny. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki a drużyna Puchar i medale.

Prezes Klubu Aleksander Wysoczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa. Oba spotkania zostały rozegrane w sobotę na stadionie im. Stanleya Musiala w Kutnie. Oba spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszym meczu dwa punkty

Treningi Baseball dla dzieciTreningi Baseball dla dzieci

Wieloletnia tradycja, pasmo sukcesów w Polsce i Europie, doświadczony sztab trenerski, a przede wszystkim dobra zabawa, przyjazna atmosfera i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. To wszystko czeka na Twoje dziecko w najbardziej utytułowanym baseballowym klubie w Polsce jakim jest MKS

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.

Nadzieje olimpijskieNadzieje olimpijskie

Powołana w ramach programu “Nadzieje olimpijskie”,  kadra narodowa kategorii U12 8.08.2021 wyjechała na swoje pierwsze zawody. w dniach 10-14.08 w belgijskiej miejscowości Mortsel rozgrywane będą Mistrzostwa Europy U12. Polska zagra w grupie A przeciwko drużynom: Włoch, Czech, Węgier oraz Francji. Jesteśmy

BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022

W dniu 7 grudnia MKS Stal BiS Kutno zorganizował dla najmłodszych zawodników „Mikołajki”. Odbył się specjalny trening współprowadzony przez trenerów grup młodzieżowych oraz zawodników drużyny MKS Ekobud Stal Kutno – Mistrza Polski Seniorów w baseballu