EKSTRALIGA BASEBALLU 2020. Pokaz siły w Osielsku! 

EKSTRALIGA BASEBALLU 2020.  Pokaz siły w Osielsku!  post thumbnail image

EKSTRALIGA BASEBALLU 2020. Pokaz siły w Osielsku! 

W niedziele 12 lipca rozegrano II kolejkę Ekstraligi baseballu. Drużyna STALI KUTNO zmierzyła się na wyjeździe z Wicemistrzem Polski 2019, zespołem KWK CONSTRUCTION „DĘBY” OSIELSKO. 12 – 0 oraz 11 – 0 to był prawdziwy pogrom jaki zafundowali graczom Dębów zawodnicy Stali.

W pierwszym meczu swoją doskonałą formę na górce pokazali nasi miotacze: Maciej Wróblewski (4 zmiany) oraz Jakub Wojtczak (2 zmiany), którzy zanotowali już po raz drugi w tym sezonie COMBINE NO HITTER!!! (czyli żaden z zawodników gospodarzy nie zdobył bazy w skutek dobrego odbicia).

Drugie spotkanie to prawdziwy popis gry ofensywnej naszej drużyny, która odbiła aż 17 HITÓW.

W tym elemencie gry zdecydowanie wyróżnił się Artur Wojtczak, który zaliczył 3 skuteczne odbicia z 5 asystami punktowymi! Na górce miotacza po raz kolejny świetnie zaprezentował się Jakub Nadolski, który nie pozwolił przeciwnikom na zdobycie chodź by honorowego punktu…

Tak wysokie wygrane bardzo  cieszą, tym bardziej, gdyż drużyna z Osielska przystąpiła do tych meczów z zawodnikami grającymi na co dzień w lidze Francuskiej: Douglas Rodriguez a także Harvey Garcia (w przeszłości grał w MLB).

Wyniki wszystkich spotkań II kolejki Ekstraligi baseballu:

KWK CONSTRUCTION „Dęby” Osielsko – MKS Stal BiS Kutno     0 : 12 , 0 : 11

WUKB „Centaury” Warszawa – KS Silesia Rybnik                                   3 : 2 , 5 : 3

KS Barons Wrocław –  BUKS Gepardy Żory                                              7 : 0 , 8 : 0

 

Po dwóch kolejkach nasza zespół zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli z bilansem 4 zwycięstw i ani jednej porażki!!!. Taki sam bilans notuje jedynie „Barons” Wrocław, z którymi zmierzymy się już w najbliższy weekend o godzinie 12.00 na obiektach Małej Ligi. Wszystkich kibiców zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie będą mogli oglądać live z tego wydarzenia.

 

Skład zwycięskiego zespołu:

Kacper Kamiński Gracjan Bielecki, Dominik Gajdziński, Maciej Wróblewski, Eryk Kieruniczak, Mateusz Serafin, Radosław Jóźwiak, Bartłomiej Kopański, Robert Matecki, Tobiasz Światłowski, Artur Wojtczak Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Jakub Nadolski, Krzysztof Piotrowski.

Trenerem drużyny jest ARTUR WOJTCZAK

Game 1 Stats – 12_07_20

Game 2 Stats – 12_07_20

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020

Kutno, 02  października  2020 roku Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020  02.10.2020 zostały rozegrane 2 mecze Juniorów Młodszych. Mecz # Godzina rozpoczęcia Gospodarz Gość Boisko  # Wynik 1

Ferie zimoweFerie zimowe

Pierwszy dzień ferii zimowych, sobota 14 stycznia nasi zawodnicy drużyn młodzieżowych wyruszyli do Korbielowa k/Żywca  na obóz sportowy. Po przybyciu na miejsce po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku trenerzy od razu przystąpili do realizacji planu szkoleniowego. Sobota upłynęła pod hasłem „dbamy