12 lipiec 2020r.  EKSTRALIGA BASEBALLU

12 lipiec 2020r.   EKSTRALIGA BASEBALLU post thumbnail image

12 lipiec 2020r. 

EKSTRALIGA BASEBALLU

Kutno, godz. 12.00 WUKB „CENTAURY” Warszawa – KS „SILESIA” Rybnik

Sędziowie: Bielecki Krzysztof, Kosak Tomasz, sędzia techniczny: Kaczor Patrycja.

Osielsko, godz. 12.00 KWK Construction UKS „DĘBY” Osielsko – MKS „STAL” BiS Kutno

Sędziowie: Kacprzak Norbert, Mańkowski Bartłomiej, sędzia techniczny: Snopek Łukasz.

Wrocław, godz. 11.00 KS „BASEBALL” Wrocław – BUKS „GEPARDY” Żory

              Sędziowie: Adamiec Dariusz, Szmid Marcin, sędzia techniczny: Becela Agata.

Przewodniczący Kolegium Sędziów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Treningi Baseball dla dzieciTreningi Baseball dla dzieci

Wieloletnia tradycja, pasmo sukcesów w Polsce i Europie, doświadczony sztab trenerski, a przede wszystkim dobra zabawa, przyjazna atmosfera i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. To wszystko czeka na Twoje dziecko w najbardziej utytułowanym baseballowym klubie w Polsce jakim jest MKS

ŻyczeniaŻyczenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, obdaruje Was zdrowiem,

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa. Oba spotkania zostały rozegrane w sobotę na stadionie im. Stanleya Musiala w Kutnie. Oba spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszym meczu dwa punkty