RUSZYŁY WAKACJE Z BASEBALLEM I SOFTBALLEM.

RUSZYŁY WAKACJE Z BASEBALLEM I SOFTBALLEM. post thumbnail image

RUSZYŁY WAKACJE Z BASEBALLEM I SOFTBALLEM.

Jest nam niezmiernie miło poinformować,  iż już po kilku dniach od zamieszczenia informacji na temat realizacji programu „Wakacje z baseballem i softballem”, nasze szeregi zasiliło sześciu nowych uczestników. Na wtorkowym treningu pojawili się Rafał – 5 lat, Oskar i Kacper – 7 lat oraz trzech jedenastolatków Olivier, Dominik i Bartosz. Bacznie ich poczynaniom przyglądali się rodzice, którzy nie mniej niż chłopcy przeżywali pierwszy trening swoich pociech.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy pozostałe dzieciaki, które podczas wakacji nie wyjechały na wypoczynek letni.

Jeżeli siedzicie w domu, nie wiecie jak spędzić wolny czas, przyjdźcie do nas na zajęcia w każdy wtorek i czwartek 15.30 – 17.30 na boiskach małej ligi. Zapewniamy fachową opiekę, dobrą zabawę na świeżym powietrzu oraz możliwość poznania nowych kolegów. Możesz przyjść, spróbować swoich sił, jeśli uznasz że ten sport nie jest dla ciebie w każdej chwili możesz zrezygnować.

                                  ZAJĘCIA SĄ NIEODPŁATNE !!!       

 

Andrzej Pietrzak – dyrektor sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post