Gala Sportu

Gala Sportu post thumbnail image

W Kutnowskim Domu Kultury odbyła się Gala Sportu. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów i organizatorów, którzy osiągali dobre wyniki w roku 2022 tym samym przyczyniając się do promowania naszego Miasta Róż.

 Nagrody wręczali m.in Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński, Przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kutno Grzegorz Chojnacki, Dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak, Przewodnicząca Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Danuta Blus,

W sali widowiskowej KDK pojawili się nie tylko sportowcy, trenerzy, przedstawiciele władz miasta, czy różnych instytucji. Równie ważni byli bliscy i rodziny tych, których władze Miasta Róż postanowiły docenić.

Miło nam poinformować, iż nasi zawodnicy, trenerzy i działacze zdominowali uroczystość otrzymując najwięcej nagród i wyróżnień.

Indywidualnie wyróżnienia otrzymali:

Honorową nagrodę Prezydenta Miasta Kutno otrzymał

Pan Andrzej Pietrzak

w dowód uznania za szczególne zasługi w zakresie promocji miasta Kutno oraz za wieloletnią działalność na rzecz rozwoju kulturalnego i społecznego miasta.

Nagrodę finansową pierwszego stopnia w wysokości 1000 zł otrzymał

Pan Artur Wojtczak

trener drużyny seniorów MKS EKOBUD STAL BiS KUTNO

Wyróżnienie w postaci dyplomu i statuetki otrzymał

Pan Marcin Smakowski

Trener drużyny kadetów MKS STAL BiS KUTNO

Wyróżnienie w postaci dyplomu i statuetki otrzymał

Pan Jakub Nadolski

Trener drużyny młodzików MKS STAL BiS KUTNO

Drużynowe wyróżnienia otrzymali:

Wyróżnienie w postaci dyplomu otrzymał

Zespół Młodzików MKS STAL BiS KUTNO

Za zdobycie Pucharu Polski Młodzików w oraz zajęcie II miejsca w MMM w baseballu.

Nagrodę rzeczową w wysokości 1500 zł otrzymał

Zespół Kadetów MKS STAL BiS KUTNO

Za zajęcie V miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w baseballu.

Nagroda finansowa II stopnia otrzymał

II zespół seniorów MKS STAL BiS KUTNO

za zwycięstwo w rozgrywkach I ligi seniorów w baseballu.

Nagroda finansowa I stopnia w wysokości 10 000 zł otrzymał

Zespół seniorów MKS EKOBUD STAL BiS KUTNO

za zwycięstwo w rozgrywkach Ekstraligi w baseballu i zdobycie tytułu  Mistrza Polski Seniorów w baseballu 2022

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników, trenerów, działaczy i rodziców wspierających nasz klub za osiągnięcia sportowe w 2022 roku. Teraz czekają nas kolejne wyzwania w nadchodzącym sezonie 2023.

Jeżeli chcesz razem z nami budować wielkość i potęgę naszego klubu MKS STAL BiS KUTNO dołącz do naszych zespołów dziecięcych i seniorskich aby zdobywać tytuły mistrzowskie, przeżywać wspaniałe chwile w rywalizacji sportowej, podróżować po Polsce i Europie i rywalizować z najlepszymi zespołami oraz poznać wspaniałych ludzi.

ZAPRASZAMY WSZYSKICH CHĘTNYCH OD 5 LAT DO …

INFORMACJĘ : www.stalkutno.pl, stalkutno@stalkutno.pl,

KONTAKT: tel 605 745 359, tel 602 701 228

 

Foto Autor: 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Baseballowe loveBaseballowe love

W dniach 25-26 września miało miejsce niezwykłe wydarzenie – na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu odbył się wyjątkowy biwak “Baseballowe love”, w którym wzięła udział nasza Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Bajkowe Skrzaty”. Został

ŻyczeniaŻyczenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, obdaruje Was zdrowiem,