W dniu dzisiejszym na Centrum Małej Ligi Baseballu drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi z „Dębami” Osielsko. Zarówno mecz numer 1 jak i mecz numer 2 dostarczył dużo emocji kibicom kutnowskiego baseballu. Pierwsze
W miniony weekend na Centrum Małej Ligi baseballu w Kutnie, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach rundy finałowej play-off z ekipą „Silesii” Rybnik. Pierwszy mecz, po zaciętej i wyrównanej walce zakończył się zwycięstwem
W dniu dzisiejszym na Centrum Małej Ligi Baseballu drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała kolejne już dwa spotkania w ramach Extraligi z „Dębami” Osielsko. Zarówno mecz numer 1 jak i mecz numer 2 dostarczył dużo emocji kibicom kutnowskiego baseballu.
7 lipca 2018r. o godzinie 13.00 na boisku w Rybniku, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania z ekipą „Silesii” Rybnik w ramach rozgrywek Extraligi baseballu seniorów. Były to ostatnie spotkania w rundzie rewanżowej. Ekipa z Kutna fenomenalnie wypadła w tych
29 kwietnia 2018r. o godzinie 11.00 na Centrum Małej Ligi, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania z ekipą „Silesii” Rybnik w ramach rozgrywek Extraligi baseballu seniorów. Pierwszy mecz, po zaciętej i wyrównanej walce zakończył się zwycięstwem
Do fazy finałowej awansowały cztery zespoły: 1. Stal Kutno, 2. Dęby Osielsko, 3. Silesia Rybik, 4. Barons Wrocław. We wrześniowych play-off drużyny zmierzą się w pojedynkach do trzech wygranych meczów. Pary półfinałowe przedstawiają się