Mecz finałowy o tytuł Mistrza Polski Extraligi baseballu w Kutnie !!!

Mecz finałowy o tytuł Mistrza Polski Extraligi baseballu w Kutnie !!! post thumbnail image

Mecz finałowy o tytuł Mistrza Polski Extraligi baseballu w Kutnie !!!

 

    W miniony weekend na obiekcie baseballowym w Osielsku, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała kolejne już dwa spotkania w ramach fazy Play-off z drużyną „Dęby” Osielsko. Zarówno sobotni jak i niedzielny mecz dostarczył dużo emocji kibicom baseballu. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem dla naszej drużyny ( 13:8 ). Gra w ataku w tym meczu wyglądała wzorowo, co spowodowało pewną wygraną „Stali”. Wybiciem piłki za płot (SOLO HR) popisał się Dominik Gajdziński, lewozapolowy naszej ekipy. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje bardzo dobra postawa miotacza  naszej drużyny Phila Richmonda.

    Drugie spotkanie zakończyło się wynikiem ( 15 : 8 ) dla „ Stali”.  Zawodnicy z Kutna      po 2 zmianie prowadzili już w tym meczu ( 12 : 5 ). Zarówno  w pierwszym, jak i drugim meczu bardzo wysoki poziom gry w ataku zaprezentowali wszyscy zawodnicy, którzy grali   w tym spotkaniu. Miotaczami naszej ekipy w drugim starciu byli : Artur Wojtczak (8 zmian) i Phil Richmond (1 zmiana). Bardzo dobra postawa Artura i Phila pozwoliła ekipie z Kutna zanotować drugą wygraną w fazie pay-off do 3 wygranych.

       Po rozegraniu 4 meczów z drużyną „Dębów”, kutnianie po pierwszych 2 przegranych na własnym boisku ( 5:3 i 5:1 ) doprowadzają do remisu. Zatem mecz finałowy o tytuł Mistrza Polski Extraligi baseballu seniorów odbędzie się w Kutnie 28 września 2019r. w sobotę  o godzinie 14.00 na Centrum Małej Ligi Baseballu w Kutnie. Zapraszamy wszystkich sympatyków baseballu na mecz finałowy i życzymy powodzenia !!!

      MKS „Stal” BIS Kutno : Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Mateusz Serafin, Phil Richmond,  Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Kacper Cichowski, Dominik Gajdziński, Jakub Nadolski, Gracjan Bielecki, Bartłomiej Kopański, Mariusz Grzanowski, Wojciech Zagawa, Robert Matecki, Tobiasz Światłowski. Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski.

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post