„Stal” wygrywa dwumecz z „Dębami” Osielsko !!!

„Stal” wygrywa dwumecz z „Dębami” Osielsko !!! post thumbnail image

 

 

    W dniu dzisiejszym na Centrum Małej Ligi Baseballu drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała kolejne już dwa spotkania w ramach Extraligi z „Dębami” Osielsko. Zarówno mecz numer 1 jak i mecz numer 2 dostarczył dużo emocji kibicom kutnowskiego baseballu. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem dla naszej drużyny ( 6:5 ). Zwycięski punkt dla kutnian padł w ostatniej odsłonie dzięki bardzo dobremu wybiciu piłki przez Dominika Gajdzińskiego. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje bardzo dobra postawa miotaczy         z Kutna : Artura Wojtczaka Mariusza Grzanowskiego.

        Drugie spotkanie zakończyło się wynikiem ( 8 : 1 ) dla „ Stali”.  Zawodnicy z Kutna      w 3 zmianie uzyskali 3 punkty po 3 RUN HR Jakuba Wojtczaka, który dał ekipie z Kutna pewne prowadzenie w tym spotkaniu. Solo HR zaliczył też w tym meczu prawozapolowy naszej ekipy Gracjan Bielecki. Zarówno  w pierwszym, jak i drugim meczu szansę na grę otrzymali nasi juniorzy. W sumie na boisku mogliśmy zaobserwować grę 16 zawodników       z naszej drużyny.

     Miotaczami naszej ekipy w drugim spotkaniu byli : Jakub Nadolski i Phil Richmond. Bardzo dobra postawa Phila i Jakuba pozwoliła ekipie z Kutna zanotować szóstą wygraną      z rzędu w tym sezonie.

      Drużyna MKS „Stal” BIS Kutno : Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Mateusz Serafin, Phil Richmond,  Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Kacper Cichowski, Dominik Gajdziński, Jakub Nadolski, Gracjan Bielecki, Bartłomiej Kopański, Mariusz Grzanowski, Wojciech Zagawa, Robert Matecki, Łukasz Domżał, Tobiasz Światłowski. Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu Rafał Gajdziński.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post