Baseballowy weekend w Kutnie na  REMIS !!!

Baseballowy weekend w Kutnie na  REMIS !!! post thumbnail image

Baseballowy weekend w Kutnie na  REMIS !!!

 

     12 maja 2019r. o godzinie 12.00  na Centrum Małej Ligi, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania z ekipą „Silesii” Rybnik w ramach rozgrywek Extraligi baseballu seniorów. Pierwszy mecz po bardzo dobrej grze w ataku i obronie, zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna
( 13:2 ). Ozdobą tego meczu były niewątpliwie 3 Homeruny w wykonaniu naszej ekipy (SOLO HR Kacper Kamiński oraz 3 RUN HR Artur i Jakub Wojtczak ).Bardzo dobrze zaprezentował się w tym spotkaniu kutnowski miotacz Jakub Nadolski, który narzucał piłkę przez całe spotkanie. Zespół „Stali” zdecydowanie objął prowadzenie od początku tego meczu i nie oddał go już do końca spotkania.

       W drugim meczu oglądaliśmy pokaz dobrej gry w ataku drużyny gości z Rybnika. Tym razem to ekipa „Silesii” okazała się lepsza od Kutnian wygrywając zdecydowanie spotkanie numer dwa ( 12 : 2 ). Baseballiści kutnowskiej „Stali” bardzo słabo wypadli w grze obronnej i tym samym umożliwiło to gościom zdobycie 12 punktów. Po rozegranych 12 spotkaniach w Extralidze baseballu drużyna kutnowskiej „Stali” posiada na swoim koncie  11 zwycięstw i 1 przegraną. Zespół z Kutna zajmuje 1 pozycję w tabeli baseballu seniorów i jest zdecydowanym liderem Extraligi.

 

      „Stal” Kutno: Phil Richmond, Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Mariusz Grzanowski, Mateusz Serafin, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Tobiasz Światłowski, Wojciech Zagawa, Gracjan Bielecki, Jakub Nadolski, Robert Matecki,  Bartłomiej Kopański, Łukasz Domżał i Damian Tuzikowski.

       Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu z Kutna  Rafał Gajdziński.

   

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post