Dwie wygrane „STALI” na inaugurację sezonu baseballowego !!!

Dwie wygrane „STALI” na inaugurację sezonu baseballowego !!! post thumbnail image

 

 

W dniu dzisiejszym na Centrum Małej Ligi Baseballowej w Kutnie, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Barons” Wrocław. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny (12 : 5). Siedmiopunktowa przewaga dla zawodników z Kutna zdecydowała o pierwszej pewnej wygranej gospodarzy tego spotkania. Bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny Krzysztof Piotrowski i Mariusz Grzanowski. W drużynie gości w składzie meczowym zobaczyliśmy aż pięciu obcokrajowców, to bardzo duże wzmocnienie ekipy  z Wrocławia w tym sezonie. Niemniej jednak to kutnowscy baseballiści zdecydowanie zdominowali to spotkanie.

W drugim meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku już w drugiej i trzeciej zmianie, co dało dorobek uzyskania 3 obiegów. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie   i zakończyło się wynikiem (3 – 0) dla ekipy z Kutna. Tym razem gra w obronie wyglądała wzorowo i dzięki temu drużyna „Barons” Wrocław nie zdołała zaliczyć ani jednego obiegu.    Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra gra naszego miotacza Jakuba Nadolskiego, który narzucał piłkę przez pięć zmian. Spotkanie zakończył nowy gracz kutnowskiej „Stali” Phil Richmond, który debiutował na pozycji miotacza w tym sezonie. Nie pozostawił on cienia nadziei zawodnikom z Wrocławia na zdobycie chociaż jednego obiegu.

W dniu jutrzejszym dalszy ciąg extraligowych zmagań. Ekipa z Kutna zagra kolejny dwumecz o godzinie 12.00 z drużyną „Centaury Warszawa”.

W dzisiejszym dwumeczu ekipę „ Stalowców ” reprezentowali : Phil Richmond, Bartłomiej Kopański, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Jakub Nadolski, Kacper Cichowski, Mariusz Grzanowski, Łukasz Domżał   i Gracjan Bielecki.

 Trenerem drużyny baseballistów z Kutna jest Marcin Smakowski a kierownikiem Rafał Gajdziński.

Żródło  PZBall Baseball & Softball 

     

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
2
0
0
1
0
0
1
0
1
5
1
2
0
0
0
6
0
3
12
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
1
0
0
0
0
3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post