„STAL” wygrywa dwumecz z  „CENTAURAMI” w Warszawie

 „STAL” wygrywa dwumecz z  „CENTAURAMI” w Warszawie post thumbnail image

 

    W dniu dzisiejszym na boisku w Warszawie, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Centaury” Warszawa. To wygrana numer 6 i 7 z rzędu kutnowskich baseballistów w Extraligowych rozgrywkach. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna (10 : 3). Duża różnica punktowa dla zawodników z Kutna zdecydowała o pewnej wygranej kutnowskiej ekipy. Po raz kolejny bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny bracia ARTUR i JAKUB WOJTCZAK. Gra w obronie też wyglądała wzorowo, dzięki temu goście poza 3 punktami, do zakończenia spotkania nie odnotowali już ani jednego obiegu.

   W drugim meczu zawodnicy z WARSZAWY przystąpili do ataku już w pierwszym  i drugim Inningu zdobywając 2 obiegi. Drużyna z KUTNA nie dała jednak za wygraną i zaliczając w trzecim Inningu 2 punkty doprowadziła do remisu. Szalę zwycięstwa dla naszej ekipy przechylił KRZYSZTOF PIOTROWSKI, który zaliczył RBI po bardzo dobrym odbiciu piłki na lewe zapole. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie i zakończyło się wynikiem (3 – 2) dla kutnowskich baseballistów. Na górce miotacza w naszej ekipie rewelacyjne spotkanie zaliczył nasz miotacz JAKUB NADOLSKI, który narzucał piłkę przez całe spotkanie i nie dał szans baseballistom z Warszawy na zdobycie wyrównującego obiegu. Dwie kolejne wygrane dają obecnie 1 miejsce w Extraligowej tabeli baseballu seniorów .

      W następnym spotkaniu ekipa z Kutna udaje się do Rybnika gdzie rozegra kolejne dwa spotkania z drużyną „ Silesia” Rybnik. Życzymy powodzenia !!!

    W dzisiejszym dwumeczu ekipę „ Stalowców ” reprezentowali : Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Radosław Jóźwiak, Mariusz Grzanowski, Kacper Cichowski i Jakub Nadolski.

   Trenerem ekipy z Kutna jest MARCIN SMAKOWSKI a kierownikiem RAFAŁ GAJDZIŃSKI.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Koniec rundy zasadniczejKoniec rundy zasadniczej

Do fazy finałowej awansowały cztery zespoły: 1. Stal Kutno, 2. Dęby Osielsko, 3. Silesia Rybik, 4. Barons Wrocław. We wrześniowych play-off drużyny zmierzą się w pojedynkach do trzech wygranych meczów. Pary półfinałowe przedstawiają się