„Stal” liderem Extraligi baseballu !!!

„Stal” liderem Extraligi baseballu !!! post thumbnail image

     7 lipca 2018r. o godzinie 13.00 na boisku w Rybniku, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania z ekipą „Silesii” Rybnik w ramach rozgrywek Extraligi baseballu seniorów. Były to ostatnie spotkania w rundzie rewanżowej. Ekipa z Kutna fenomenalnie wypadła w tych spotkaniach wygrywając z aktualnym Mistrzem Polski obydwa mecze. Pierwszy z nich, po zaciętej i wyrównanej walce zakończył się zwycięstwem ( 10:8 ). Bardzo dobrze zaprezentowali się w tym spotkaniu kutnowscy miotacze Jakub Nadolski i Maciej Wróblewski.

       W drugim meczu przez 7 zmian oglądaliśmy pokaz dobrej gry w obronie oraz bardzo wysoki poziom w ataku naszej drużyny. Ozdobą tego meczu była niewątpliwie wyłapana piłka na środkowym zapolu przez Kacpra Kamińskiego, który popisał się niebywałą paradą łapiąc ją w pełnym wślizgu. Tak jak i w pierwszym spotkaniu, lepszą drużyną  okazała się ekipa z Kutna, która zasłużenie zwyciężyła to spotkanie ( 17 : 6 ). Po rozegranych 20 spotkaniach w Extralidze baseballu drużyna kutnowskiej „Stali” posiada na swoim koncie 15 zwycięstwa i 5 przegranych i tym samym zajmuje 1 pozycję w tabeli Extraligi baseballu seniorów.

      „Stal” Kutno: Maciej Wróblewski, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Mateusz Serafin, Kacper Cichowski, Tobiasz Światłowski, Gracjan Bielecki, Jakub Nadolski, Marcin Smakowski,  Bartłomiej Kopański, Łukasz Domżał.

       Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu z Kutna  Rafał Gajdziński.

 

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
1
2
0
1
0
1
1
4
0
10
5
0
0
0
0
2
0
1
0
8
DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
0
6
3
1
1
0
5
16
2
0
0
0
1
0
4
7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Zwycięska passa trwa !!!Zwycięska passa trwa !!!

Zwycięska passa trwa !!! Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa. Nasza  drużyna 09.05 pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.  Trener Artur Wojtczak doskonale zaplanował  grę a zwodnicy wykonali